Wpis z mikrobloga

@VictorNikiforov: Trzymaj się miras, sam mam yorka 10 letniego z którym jestem niesamowicie blisko. Na pewno dałeś mu całą masę wspaniałych momentów i cudowne psie życie

Jedyna wada psów jest to, że żyją stanowczo za krótko, jednym z moich marzeń jest to żeby mój obecny york był ze mną do końca mojego życia i odeszlibyśmy razem z tego padołu łez, w zdrowiu i w szczęściu
  • Odpowiedz
@VictorNikiforov: Trzymaj się Mirasku. Kiedyś każdego z nas czeka pożegnanie bliskiego zwierzaka. I o ile w pewnym sensie spodziewałem się że moja 12 letnia schorowana sunia kiedyś odejdzie, tak jak odchodzą zwierzaki roczne, 3 miesięczne, półroczne czy nawet trzyletnie to długo to wtedy trzyma i smuci.
Kiedyś przetrawisz śmierć przyjaciela i wtedy może będziesz gotowy na kolejnego zwierzaka.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
O 4:18 odszedł mój najlepszy przyjaciel.
13.06.2008-28.08.2020

Teraz mam siłę żeby cokolwiek o nim odpowiedzieć:
Był to piesek z "promocji". Pojechaliśmy na hodowlę gdzie była masa idealnych yorków a z tyłu była taka jedna ciapa, malutki, wywracał się, rodzeństwo odgryzły mu ogon. Decyzja zapadła od razu - bierzemy maluszka.

Zauważyliśmy, że piesek nie chce jeść, nie chce pić, nie ma włosów na grzbiecie. Kilku weterynarzy rozłożyło ręce stwierdzając, że nic z niego
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@maciek89wrc: dokarmianie ludzkim jedzeniem jest najgorsze :/ później jelita padają tak jak mojemu. Ale to nie jest zasada - sąsiad ma yorka, żre razem z nimi i nic mu nie jest.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@VictorNikiforov: trochę jak każdy york ;) niby to taki szczur jest, ale nie wyobrażam sobie, żeby miało go nie być z nami :/ ludzie często śmieją się z yorków, a to takie mega pocieszne i mądre psiaki są.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qualin: właśnie takie maleństwo może być z Tobą WSZĘDZIE. W każde miejsce się wepcha;3 Gdyby nie ten maluch to nawet bym nie wiedział jak wyglądał moje osiedle XD Teraz byłem na spacerze ale to nie jest to samo
  • Odpowiedz