Wpis z mikrobloga

#!$%@? z tymi zasilaczami z czarnej listy, możesz kupić i gówno za duża cenę i dobry za niska.


@ButtHurtAlert: Tyle, że za dobrą cenę uznanej marki raczej będzie dobry a jak jest tani i ch*jowej marki to tam dział kontroli jakości nie istnieje więc loteria na co trafisz. Miałem cuda i problemy przez zasilacz marki Deer (tak, z elektrodowej czarnej listy) a jak zmieniłem cuda ustały.
W mojej byłej szkole w pracowni była kilka komputerów z zasilaczami iBoxa. W każdym się spalił paląc przy okazji prawie wszystko w środku. Jest chińskie no-name potrafi umrzeć bez powodowania dodatkowych szkód.
Czy Corsair z serii VS też jest z czarnej listy? Bo wydawało mi się, że widziałem takie opinie gdy go kupowałem z 5 lat temu, ale działa do dzisiaj bezproblemowo a ma tylko 450W.

i5 4570, GTX 1060 6gb, 12GB DDR3

@Koosalagoopagoop: ja miałem Corsaira, ale nie pamiętam modelu, na pewno starszy. Dawał radę, ale co z tego jak okazał się za słaby do Radeona HD4780 (400W) i ciągle piździł wentylator na wysokich obrotach. Najgłośniejszy element zestawu...

Teraz mam XFX 550W to zapominam, że mam zasilacz.
@konto_dla_trybu_nocnego: Skoro ma certyfikat to co niby sugerujesz, że mu się stanie?
Jakimś cudem wszędzie, gdzie doradzają na jakich częściach złożyć budę - purepc, pclab, techlipton, ithardware, gamingsociety i #!$%@? wie gdzie jeszcze polecają do zestawów właśnie zasilacze SPC ¯\_(ツ)_/¯
Ale wykopka randomka piecze, bo jak mówi, że gówno to nie wolno się nie zgodzić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ButtHurtAlert: a ja mam titana v z 10900
@radziuxd: sam mialem zasilacz spc, ba nadal mam jakas obudowe od nich. Jakosc wykonania jest tragiczna w porownaniu z tym co mozna dostac za ta sama cene innych producentow. Psu musialem wymienic po 2 miesiacach bo po dlugim czasie dzialania, zasilacz stwierdzal ze on musi odpoczac i #!$%@?. 30 min czekania az se odstoi