Wpis z mikrobloga

Mirki... Alarm... Od prawie 2 tygodni jestem na keto, ale przez ostatnio 4 dni pobolewaja mnie nerki. Czuję takie tępy ból po lewej, a dzisiaj już po prawej stronie. Nie wiem o co chodzi... Za mało tluszczy? Białka sporo jem i tak myślę, że mi to nie zaczyna szkodzić. Macie jakieś doświadczenia? Sprawa poważna... Wołam eksperta keto @anonymous_derp #keto #dieta
  • 32
  • Odpowiedz
@Fobiczek: przy dużej ilości wody uzupełniaj sód, potas i magnez.
Dr Kwaśnewski pisał, że przy jego diecie (też wysoko-tłuszczowej) dochodzi do procesów leczniczych, które objawiają się np. podwyższeniem poziomu cholesterolu. Mogą występować też bóle. W każdym razie należy jednak się badać i konsultować z jakimś ogarniętym lekarzem, o co akurat jest ciężko.
  • Odpowiedz
@Fobiczek no z grubsza tak, byle bez cukru.
Może być śmietanka do kawy tez zamiast mleka.

Tylko lepiej żeby to była duża kawa 250-300ml, bo w espresso Ci się to nie rozpuści łyżka masła( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bem_ben nie wiem, ostatnio robiłem badania okresowe i nie było problemu. Jacyś ortopedzi i interniści też przyjmowali. Prywatnie of koz, bo nie chce mi się użerać z publiczną służbą zdrowia.

Moja mama była kilka tygodni temu u lekarza z tym że publicznego i też się nie skarżyła.
  • Odpowiedz