Wpis z mikrobloga

Mirki... Alarm... Od prawie 2 tygodni jestem na keto, ale przez ostatnio 4 dni pobolewaja mnie nerki. Czuję takie tępy ból po lewej, a dzisiaj już po prawej stronie. Nie wiem o co chodzi... Za mało tluszczy? Białka sporo jem i tak myślę, że mi to nie zaczyna szkodzić. Macie jakieś doświadczenia? Sprawa poważna... Wołam eksperta keto @anonymous_derp #keto #dieta
  • 32
@eiaculatiopraecox: bo to debil co widać po wypowiedziach i całkowitym spolaryzowaniu poglądów.
@Fobiczek: na keto w trakcie adaptacji zalecane białko to 1-1.5g dla osób niećwiczących i 1.5-2 dla osób ćwiczących gdzie są to regularne normalne treningi, jedzenie powyżej tych ilości wg. badań nie tylko nie przynosi korzyści a jest nawet szkodliwe
@Fobiczek pro tip nr2
Żeby zwiększyć udział tłuszczu możesz jeść serki mascarpone. Opakowanie 250g z solidną łyżką masła orzechowego ma ok 1200kcal.
Tak, 1200 nie 120( ͡° ͜ʖ ͡°) a w tym nawet 120g tłuszczu w 300g posiłku. Do tego trochę soli albo jakiegoś słodziwa typu erytrol i jest super dostarczyciel tłuszczu. Wersja na słodko obtoczona w wiórkach kokosowych to jednen z popularniejszych przepisów na tzw "fat bombs".
@Fobiczek
To Ty mylisz diety. Opanowałeś własną wysokobiałkową dietę to się martw.
I nie masło orzechowe. Ono ma za dużo węgli.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Całe opakowanie mascarpone z łyżką masła orzechowego.
Po pierwsze, nikt nie każe Ci jeść całości. Mówisz że masz problem z niedoborem tłuszczu a to jest świetne rozwiązanie problemu.
Po drugie - niby czemu nie? Jeśli jesteś niebieskim paskiem to na redukcji masz pewnie z
@MojWlasciciel co to jest Bpc? No dobra, połowę serka mascarpone ze slodzikiem można zjeść, zgadzam się i spróbuję dzisiaj, ale aż 1200 kcal na raz to chyba za dużo.... Niezły dzik z ciebie