Wpis z mikrobloga

Zalando wysłało mi kurtkę innej firmy z doczepioną metką Levis'a #afera
Link do znaleziska bo może nie jest to jednorazowa akcja i ktoś nie zauważył ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Złożyłem zamówienie na Zalando Lounge na kurtkę 'Levis long hood trucker', a dostałem kurtkę Topshop z doczepioną metką Levi's. W damskiej rozmiarówce, tylko na metce zostało L. Ktoś na magazynie musi sobie dorabiać, a nieświadomy kupujący pewnie puści coś takiego płazem.

Z tytułu tego jak działa Lounge właściwej kurtki nie dostanę, zamroziłem sobie tylko pieniądze na 3 tygodnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zalando #modameska #ubierajsiezwykopem
asdfzxcvqwerty - Zalando wysłało mi kurtkę innej firmy z doczepioną metką Levis'a #af...

źródło: comment_1598549407e5dCuk0t2dTq2wiREwPDuC.jpg

Pobierz
  • 17
@asdfzxcvqwerty: Ja raz miałem problem na lounge. Chodziło dokładnie o mniejszą ilość skarpetek niż była na zdjęciu i opisie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dostałem zwrot gotówki i mogłem zatrzymać skarpetki, które dostałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja sprawę załatwiałem mailowo więc może też inaczej to rozpatrują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kaaban: ona osobiście nie miała na szczęście, ale parę razy kierowniczka przychodziła do kasy z klientami, którzy się jeszcze wykłócali. Zresztą jakiś czas temu był wykop o kurtkach z decathlonu w TK ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Paczek_w_masle "ponoć", "podobno", "osobiście nie, ale kolega koleżanki znajomej tak i potwierdzone info" - wszystkie checkboxy Urban legend potwierdzone ()

Gdzie ten wykop, bo nie mogę znaleźć?