Wpis z mikrobloga

@megastulejka: przez to gówno i jego późniejsze wersje nie mogłem spróbować Linuxa bo nie był wtedy jeszcze dobrze supportowany a później tylko jakieś hacki i droga przez mękę żeby mieć internet
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@trgf: kurła ja to marzyłem żeby mieć SDI, na Neostradę mogłem pozwolić sobie dopiero jak zacząłem sam zarabiać, a i wtedy płaciłem 135 zl/miesiąc za 512 kbps, czyli prawie połowę swojego wynagrodzenia za staż ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@welin Żółknięcie związane jest przede wszystkim z kiepską jakością materiałów, z jakich zostały wykonane. Jeżeli zastosowana farba albo emalia są kiepskiej jakości, wówczas pod wpływem codziennego użytkowania, np. narażenia na tłuszcz, może dojść do zmiany kolorytu z bieli, na żółtawy.
  • Odpowiedz
@megastulejka
@marsellus
@BooB
@hasek34
Nie wiem dlaczego ale ja miałem modem firmy Lucent który podłączało się pod kartę sieciową. Jak przyszli technicy to zrobili mi tak że włączałem kompa i internet był tak jakbym był podłączony do jakiegoś routera. Nie musiałem używać żadnego programu ani nic dodatkowo klikać. To było coś takiego:
lukrecjowy_jez - @megastulejka 
@marsellus 
@BooB 
@hasek34 
Nie wiem dlaczego ale ja...

źródło: comment_15985251601RFXwHYJFdzMcJIUrXpJ7q.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@megastulejka: pamiętam jak zachęcony przeniosłem się do TELE2, MIESIĄC BEZ INTERNETU bo nie działało
Dali mi pendrive, który gubił dane w ramach przeprosin...
  • Odpowiedz