Wpis z mikrobloga

Zuckerberg wziął i zablokował konto reklamowe. Po weryfikacji zgłoszenia odpisali, że reklamy są niezgodne z zasadami lub innymi standardami. Czyli żadnych konkretów. No rzeczywiście - w reklamach faworyzuję ładne pary damsko-męskie i dyskryminuję czarnoskórych, Azjatów itp. No ale moja oferta jest dla par planujących ślub (w Polszy tylko wielopłciowy) i chętnie bym zaprezentował jakąś parę Afrykanów, hindusów czy Azjatów, ale tacy, ze względu na inną kulturę (nie jestem rasistą i nie mam tu nic złego na myśli) nie są potencjalnym targetem. Przez lata nie trafi się ani jeden taki przypadek, nawet w połowie pary.
Jak z tymi dzbanami od Zuckerberga rozmawiać? I w ogóle z kim, jest tam jakiś telefon, czat albo cokolwiek z własnym mózgiem a nie skryptem?

#pytanie #pytaniedoeksperta #facebook #reklama #reklamakreatywna
  • 3
@shadowka96: Reklamy przechodziły bardzo długo bez problemu. Dopiero parę dni temu zablokowali bez słowa całe konto reklamowe. A po weryfikacji przysłali jak na wstępie - reklamy są niezgodne z zasadami lub innymi standardami, pozdrawiam, Chris.
( ͡° ʖ̯ ͡°)
Współczuję (,) ostatnio facebookowi kompletnie odwala, ilość bugów jest nie zliczalna. Ja chyba nie pomogę w tej kwestii, ale może spróbuj zadać takie pytanie na jednej z grup na fb: Social Media