Wpis z mikrobloga

@bizzi0801: imbecyl który prawdopodobnie latał z prochami xd czemu tu sie dziwic. Poza tym mozliwe że za to ze się obsrał trafił do puchy, spocił się albo spierdział ze stresu przy kontroli drogowej mając towar w kieszeniach i koniec filma
  • Odpowiedz
@bizzi0801: To były wspaniałe czasy kiedy wszyscy na U2 siedzieli szczęśliwi, bez zmartwień i problemów, tworząc historię i to najwspanialszą jaką można sobie wyobrazić. Ilość kultowych scen, dialogów i tekstów jest przeogromna. Naprawdę żal mi ludzi którzy nie śledzili wtedy U2. Stracili możliwość obejrzenia najwspanialszego seansu jaki powstał.
MrPrado30 - @bizzi0801: To były wspaniałe czasy kiedy wszyscy na U2 siedzieli szczęśl...

źródło: comment_15984737980jRjUi2Ut3h8A2fmMNbgki.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@karol-blabert: remont? Toc panie zaluj, ze niewidziales co na twitchu sie dzialo. Remont mial zajebisty klimat, ale wg. Mnie okres gdzie afera za afera sie ciagnela to czas gdy rafon, magical, kasti, gara fighter czy shadowfiend streamowali na twitchu. Na polskim contencie do dzis nic nie przebilo tego co sie dzialo na tibijce w jej zlotym okresie na twitchu. Cos pieknego i gdyby nie zamkneli oddshotow, to byla by istna kopalnia
  • Odpowiedz
@karol-blabert: remont to byla reklama na cala polske, a dokladniej to jak boxdel pokazal u siebie na streamie shoty z akcji jak wywalili magicala i guzika z chaty. Jak dla mnie twitch to byl przepiekny, ale krotki okres. Mozliwosc zobaczenia w 100% potencjalu chudego byka w akcji i jego legendarne teksty, a pozniej wyzywki z innymi streamerami. Content tibijski byl tak mocno toksyczny jak na tam te czasy, ze reszta polskiego
  • Odpowiedz
@dawidczeta: ahhh kiedyś to było, pamiętam jak wyciekł filmik z Teraz Rodzina i furie Rafona, albo strimy z Ozkiem. To nie była jakaś mega patola, bo wszystko było jednak zamknięte w intenecie i tych ich małych pokoikach, dopiero potem Magiczyny wyskoczył z remontem w realu, przyjechał Meduza z butelką i poszłoooo
  • Odpowiedz
@Ardeo: w sumie to wlasna matka go wtedy sprzedala. Ozek nafurany, czesto wbijal czy to zejsc pizze i przekimac pare godzin by isc do roboty czy cos wciagnac z magicalem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wtedy byly poczatki radka, pojawila sie ada, dagmara i afera z ruchaniem jej przez radka i ozka czy arsen, ktory zostal na pare dni i magical go mial dosyc ale nie potrafil go
  • Odpowiedz
@dawidczeta: akcja z rozwalaniem fotela siekierą albo ślizg na durexie magicala do muzyki Rzabka - Ratatatata. To wszystko było coś nowego, do tego Gruby był trochę inny, dało się go lubić jako chłopaka z trudnym dzieciństwem, co chce coś zmienić i korzystać z życia (chociaż już wtedy #!$%@?ł, np. składka na procesor, którą #!$%@?ł na imprezach). Pamiętam jak wrzucałem link do Dany przed remontem na wykop, a ludzie wyzywali mnie od
  • Odpowiedz