Wpis z mikrobloga

Wczoraj pokazałem fotkę z Czech Północnych z wulkanami i zrobiło się gorąco a dziś pokazuję z Isl...
nie no. Dalej z Czech Północnych. Największy odkryty nek wulkaniczny, zbadany i nazwany Herrenhausfelsen. Okolice Novego Boru. Słupy bazaltowe robią wrażenie. Jak na czarnej plaży na Islandii czy przy Grocie olbrzymów. Czechy nie mają nic soli ale w te powulkaniczne historie są bogaci moc.
#pannoramixtrip #motyliglobus
Pobierz Pannoramix - Wczoraj pokazałem fotkę z Czech Północnych z wulkanami i zrobiło się gor...
źródło: comment_1598466389idU2gUzJ0FGH31o4EnTCX2.jpg
  • 18
@Pannoramix: Mirku, mam pytanie trochę z innej beczki. Obserwuję Cię na wypoku i na insta, wszystkie Twoje zdjęcia wydają się być lekko przerabiane ale jest to bardzo przyjemny dla oczu presecik świetnie podbijający kolory, nadający zdjęciom wyrazu i ciekawego wyglądu. Zdradzisz czy to jakaś własna kompozycja czy może coś z sieci? A może to po prostu tak świetne foty wychodzą prosto z aparatu?
@mrololl: hej dzięki. jest to własna kompozycja. bardzo delikatna, nazwałem ją "Akwitania" na cześć podróży rok temu do Akwitanii i zrobienia ich tam. sprzedaję je chętnym. Ale napisz na priv - za miłe słowa i częste wsparcie mojej Twórczości chętnie zrobię Ci niespodziankę