Wpis z mikrobloga

Jak ja go szanuję. W samoobronie skasował dwóch zbirów z Antify, a trzeciemu prawie oderwał mackę, w której trzymał pistolet. Według mnie, gdy już opadnie kurz, władze miasta powinny zwrócić chłopakowi pieniądze za amunicję i dać mu medal.

Kyle Rittenhouse, lat 17, był jednym z cywilów patrolujących (pod nieobecność policji) ulice Kenosha w celu ochrony budynków i sklepów oraz udzielania pomocy przedmedycznej rannym. Kiedy zaatakowała go rozjuszona dzicz, złożona z szabrowników, podpalaczy i psychopatów z Antify, gość zrobił użytek ze swojego karabinka. Efekt: dwóch bandziorów martwych, jeden kaleka.

Oczywiście terroryzujące miasto patusy z BLM i ich sojusznicy już wyznaczyli nagrodę za głowę młodego - w social mediach rozpowszechniają jego dane adresowe i zdjęcia rodziców. Są żądni krwi - chcą pomścić towarzyszy.

#ciekawostki #polityka #bekazlewactwa #konfederacja #bekazlgbt
S.....i - Jak ja go szanuję. W samoobronie skasował dwóch zbirów z Antify, a trzeciem...

źródło: comment_1598461406vSHz8m7U61LSV5jB4Qakfs.jpg

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
@XpedobearX: @JesusOfSuburbia: ej panowie, okazało się że CAŁA TRÓJKA ofiar to byli zwykli kryminaliści i gnidy. Więc ten dzieciak jest bohaterem bo pozbył się nowotworu społecznego.
@JesusOfSuburbia: w swoich fikołkach właśnie chroniłeś Pedofila, typa który znęcał się nad kobietami i okradał ludzi sposobem "na zbiórkę charytatywną" i włamywacza. Dumny z siebie jesteś? xD
marv0oo - @XpedobearX: @JesusOfSuburbia: ej panowie, okazało się że CAŁA TRÓJKA ofiar...

źródło: comment_1598562306bzrAeEMf1uPLnjf71IxsoQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marv0oo: po pierwsze, jakim cudem miałem wiedzieć co ci ludzie zrobili i jakim cudem on miał to wiedzieć. Po drugie, w cywilizowanym świecie od skazywania na karę jest sąd, ale rozumiem, że dla takich dzikusów jak ty to nie ma znaczenia. Po trzecie, ci ludzie już odbyli karę za swoje zbrodnie z przeszłości, ale to również dla takiego dzikusa jak ty nie ma znaczenia. Tak jak teraz karę odbędzie ich
  • Odpowiedz
Po drugie, w cywilizowanym świecie od skazywania na karę jest sąd, ale rozumiem, że dla takich dzikusów jak ty to nie ma znaczenia.


@JesusOfSuburbia: Powiedział typ, który nazywa gościa mordercą, zanim trafił przed sąd xDDDDDDD bo dostał absurdalny zarzut ZAPLANOWANEGO morderstwa, który można z palcem w dupie obalić xDDD

po pierwsze, jakim cudem miałem wiedzieć co ci ludzie zrobili i jakim cudem on miał to wiedzieć.

Normalny człowiek nie robi burdy na mieście, nie pali aut, nie
  • Odpowiedz