Wpis z mikrobloga

Jak ja go szanuję. W samoobronie skasował dwóch zbirów z Antify, a trzeciemu prawie oderwał mackę, w której trzymał pistolet. Według mnie, gdy już opadnie kurz, władze miasta powinny zwrócić chłopakowi pieniądze za amunicję i dać mu medal.

Kyle Rittenhouse, lat 17, był jednym z cywilów patrolujących (pod nieobecność policji) ulice Kenosha w celu ochrony budynków i sklepów oraz udzielania pomocy przedmedycznej rannym. Kiedy zaatakowała go rozjuszona dzicz, złożona z szabrowników, podpalaczy i psychopatów z Antify, gość zrobił użytek ze swojego karabinka. Efekt: dwóch bandziorów martwych, jeden kaleka.

Oczywiście terroryzujące miasto patusy z BLM i ich sojusznicy już wyznaczyli nagrodę za głowę młodego - w social mediach rozpowszechniają jego dane adresowe i zdjęcia rodziców. Są żądni krwi - chcą pomścić towarzyszy.

#ciekawostki #polityka #bekazlewactwa #konfederacja #bekazlgbt
S.....i - Jak ja go szanuję. W samoobronie skasował dwóch zbirów z Antify, a trzeciem...

źródło: comment_1598461406vSHz8m7U61LSV5jB4Qakfs.jpg

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni: gdzieś trafiłem na kolejny filmik, gdzie lepiej widać początek. Faktycznie, coś zostaje rzucone w jego kierunku a następnie rzucający zbliża się do chłopaka i padają strzały.

Ciekaw jestem co się stało, że uciekał przed tymi ludźmi na samym początku i co sprawiło, że znalazł się sam pośród tłumu co tylko doprowadziło do szeregu tragedii. Sama bron w tym konkretnym stanie jest legalna od 18 roku życia, więc chłopak posiadał
  • Odpowiedz
już wyznaczyli nagrodę za głowę młodego - w social mediach rozpowszechniają jego dane adresowe i zdjęcia rodziców


@StanleyKowalski: smutne, ale jestem niemal pewny, że ktoś z nich zostanie zabity w ciągu tygodnia
  • Odpowiedz
@JesusOfSuburbia oby cie nikt nigdy nie napadł typie. Gość jest bohaterem, a ty zwykłym bandziorem skoro nazywasz go mordercą. Czyli twoim zdaniem policjanci to też mordercy? Antyterroryści?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marv0oo: typie, zastanów się co wygadujesz, nawet zakładając, że serio typ jest niewinny i zrobił wszystko zgodnie z prawem, niby czemu nazywacie go bohaterem? Jak mnie w nocy seba napadnie i zamiast dostać w------l to ja mu w-------e to też będę bohaterem? Znacie znaczenie tego słowa? Czy wy nie umiecie zaakceptować faktu, że koleś jest oskarżony o PODWÓJNE MORDERSTWO PIERWSZEGO STOPNIA, więc tak, jest mordercą, policjantów i antyterrorystów przy każdej
  • Odpowiedz
brońcie dalej przestępcy oskarżonego o podwójne morderstwo pierwszego stopnia, dzbany


@JesusOfSuburbia: nie zmieniaj tematu. Właśnie stwierdziłeś, że zabicie kogoś oznacza morderstwo dzbanie. Do tego popadłeś w to samo skundlenie intelektualne, jakie tutaj panowało, gdy zdechł ten podrzędny gangus George Floyd: do udowadniania swoich c-------h racji posłużyłeś się faktem, że ktoś został OSKARŻONY o morderstwo. Nie rozumiejąc oczywiście, że istnieje różnica między oskarżeniem a skazaniem, oraz skazaniem a stanem faktycznym.
  • Odpowiedz