Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Z mojej głupoty mam małe (ale nie malutkie) plamy/kropki farby/lakieru na betonowym podjeździe.

Jak to zetrzeć? Nożykiem trudno bo podłoże jest chropowate.

Papier ścierny to dobry pomysł? Mam też benzynę ekstrakcyjną, ale obawiam się odbrawic beton bo nie mój...

#sprzatanie #budujzwykopem #lakiernictwo #blacharstwo #mechanikasamochodowa bo to od tego #samochody #beton #podjazd #dom #pytaniedoeksperta

Albo jak macie pomysły to #chemia
pyroxar - Z mojej głupoty mam małe (ale nie malutkie) plamy/kropki farby/lakieru na b...

źródło: comment_15984401577tvwF885p7mZOSgCTGXYsv.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
nitro-x


@pyroxar: to benzyna w sumie. Kurcze, żadko mam problem taki, żebym się betonem przejmował. Zawsze i tak się to otynkuje. Ale beznyną się nawet kiedyś zabezpieczało szalunki żeby się beton nie tykał świeży ich. Spróbuj, ale gdzieś z boku. Kostka, to raczej słaby beton, więc nie wiadomo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@paniczhrabi: bo to nie moje. A pani właścicielka już miała mocne obiekcje czy nie wezwać ekipy sprzątającej. Jest jeszcze kilka kropek w innym miejscu.

Poza tym pech chciał, że miałem przekładnię do wymiany więc trochę płynu wspomagania wyciekło. I o ile to schodzi, tak na lakier nie mam pomysłu.
  • Odpowiedz
@pyroxar: Tak jak koledzy mówią, woda z jakimś detergentem, ew nitro, szprej do usuwania lakieru plus szczotka druciana. Doczyść jej kwadrat 30x30 tak żeby mądra pani miała najczystszy kawałek kostki na tym zarośniętym podjeździe. Na pewno będzie to lepiej wyglądać niż teraz :D
  • Odpowiedz