Wpis z mikrobloga

@prezess123123: no tak, bo kibicie Barcelony to płakali gdy Real odpadł z City. W ogóle dla nich Real to drugi ulubiony klub. Zawsze z szacunkiem się wyrażają i chcą dla nich jak najlepiej. Świńską głowę w Figo to też kibice Realu rzucili żeby wrobić barcelonistów.
@Kristof7: i pomyśleć że jeżeli faktycznie do tego dojdzie, ostatni mecz w Barcelonie Messi przegrał 8-2, czyli najwięcej podczas jego występów w Barcelonie.
Mówią że to Cristiano nie potrafi przegrywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kristof7: fajnie oglądać pożar w burdelu, gdy w Madrycie względny spokój, ale mnie te odejście średnio cieszy. Spada atrakcyjność i prestiż ligi, największe kluby są w trakcie przebudowy lub jak Barcelona za chwilę będą i minie kilka lat zanim Real, Barca czy Atleti wrócą na poziom z poprzedniej dekady :/
@Kristof7: silna barca to silny real. podobnie jak bayern potrzebuje silnej borusii czy innego rb lipsk w bundeslidze - kogoś kto przynajmniej rzuci wyzwanie. Jeden i drugi klub mi zwisa, ale kibice realu życzący wszystkiego najgorszego barsie, nie mają pojęcia o futbolu, albo mają 13 lat. Albo jedno i drugie.
@Kristof7: Ja się nie cieszę. Dla mnie Messi to przede wszystkim spory zastrzyk kibiców z Ameryki czy Azji którzy oglądają dzięki niemu La Ligę. W mojej opinii idiotyczne jest cieszenie się, że mógłby odejść z Barcy. Mniejsza konkurencyjność względem Anglii = mniejszy hajs.