Wpis z mikrobloga

Co prawda nie ze schroniska tylko z domu w którym po 3 tyg się znudził i Pani chciała go oddać ,a jeśli nie byłoby chętnego poleciałby do schroniska .
Chociaż , czy nie byłoby chętnego na takiego gościa ? (ʘʘ)
W każdym bądz razie , jest u nas od 3 dni , jesteśmy w nim zakochani , dużo pracy przed nami ale mobilizacja jest wiec myślę że damy rade .
A no i ten , wolno plusa jemu ?
#pies #beagle #pokazpsa
Pobierz vafelnb - Co prawda nie ze schroniska tylko z domu w którym po 3 tyg się znudził i Pa...
źródło: comment_1598432291DvpmPcyBIvKCIZ15U2NdTT.jpg
  • 27
@vafelnb nie znudził się tylko pewnie wpierniczył wszystko co było, osrał resztę i po ponownej konsupmcji zarzygał pół mieszkania. I tak z 5 razy ( ͡º ͜ʖ͡º)
Beagle to okropna rasa. Ostatnio mój staruch 12 letni, co ledwo łazi opierdzielił maść do rąk w metalowej tubce. Został tylko korek i kawałek aluminium. Chowajcie przed nim co możecie i nie prowadzajcie na szelkach, bo będzie się wam ciągnął
@vafelnb: Tez wzięliśmy takiego 15 lat temu, miał wtedy 8 miesięcy. Najgorsze było pierwszych 13 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) pies przehandluje całą rodzinę, za gram jedzenia. W swojej historii #!$%@?ł już chyba wszystko. Raz #!$%@?ł pestkę od brzoskwini i zwrócił po 9 dniach. Po jeziorze za kaczkami ganiał, ze wielokrotnie trzeba było go łódka ściągać. Sąsiadom z gorącego i rozpalonego grilla #!$%@?ł kaszankę, innemu się #!$%@?
@vafelnb: nigdy mnie już nie dziwi ze ludzie kupują oczami a tak naprawdę nie maja czasu na zwierze. Jeszcze w ogóle nie ogarniają charakteru przed kupnem. Znam historie spaniela z „myśliwskim” rodowodem. Piekny, biało czekoladowy, przesłodki. Pies w chałupie siedział sam od rana do wieczora, wszystko oklejone folia żeby nic nie zrobił. Nie dziwie się jeśli by coś odwalał, nawet mniej aktywny pies dostał by #!$%@?.
Znajomy robił jakieś prace budowlane