Wpis z mikrobloga

@wojtas_mks: Dopóki nie nauczysz się odróżniać typów edukacji seksualnej, to nie masz po co pisać.

W Polsce także mamy edukację seksualną typu A. Badania które wysłałem wykazały, że nie ma ona wpływu na profilaktykę młodzieży.

W Szwecji, Finlandii czy Holandii mamy edukację seksualną typu C,
  • Odpowiedz
W szczególności w UK, gdzie od wprowadzenia edukacji seksualnej liczba niechcianych ciąż wzrosła, a nastolatkowie zaczęli wcześniej oraz częściej uprawiać s--s i to bez zabezpieczeń. Po ograniczeniu funduszy na lekcje edukacji seksualnej liczba niechcianych ciąż ponownie spadła i to aż o ok. 40% ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wojtas_mks: próba n=1 to zajebisty evidence
Ciekawe jakie tam im p wyszło xD
  • Odpowiedz
Pan poczyta trochę ze zrozumieniem i spróbuje jeszcze raz nie spamując.


@chosenon3: Cieszę się, że dotarł do Ciebie debilizm tych wypowiedzi.

Bo nie odnosiłem się nie tylko holistycznie do Twojej wypowiedzi, ale też poszczególnych
  • Odpowiedz
Bo nie odnosiłem się nie tylko holistycznie do Twojej wypowiedzi


@martwykotek: Jasne doskonale rozumiem, tylko wyciąłeś coś z kontekstu i postawiłeś mi zarzut.
Nie jest to moja pierwsza kłótnia tutaj i nie mam czasu z każdym z osobna pod każdym wpisem tutaj dyskutować. Nie musisz się zgadzać, cieszę się, że przedstawiłeś swój punkt widzenia. Ja również nie muszę się z nim zgadzać.
  • Odpowiedz
@chosenon3: Powiedzmi gdzie tutaj masz wyciągnięcie z kontekstu?

Jestem przekonany, że jest dużo mniej przypadków rodziców w młodym wieku teraz niż to miało miejsce wcześniej.

@chosenon3: Źródło?


Poprosiłem Cię o źródło. Powiedz mi - co w tym jest wyciągnięte z kontekstu? Jaki szerszy kontekst ma twoje
  • Odpowiedz
@martwykotek

Poprosiłem Cię o źródło

Na prawdę na zdrowy rozsądek, mając już trochę lat nie potrzebowałem zaglądać w statystki GUS by orientacyjnie stwierdzić, że ilość młodocianych ciąży jest zdecydowanie mniejsza. Wystarczy obserwować społeczeństwo.

Proszę. Liczba narodzin przez osoby małoletnie i nie tylko. Zgadnij co miało wpływ na ten spadek.
chosenon3 - @martwykotek 
 Poprosiłem Cię o źródło
Na prawdę na zdrowy rozsądek, maj...

źródło: comment_1598465183F3b0qgRiaQt3JDQd8P7u0J.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Passarinho: Pewnie jakiś udział w tym miał spadek wzrostu naturalnego, ale wystarczy popatrzeć na wykres, że nie jest to regularny spadek jak w przypadku spadku ciąży młodzieńczych. Trzeba być ignorantem, żeby nie zauważyć jak wiele zmieniło się od tamtych czasów do teraz w kwestii świadomości młodzieży na ten temat. Nie mogę wykresów z jeszcze wcześniejszych lat, ale jestem więcej niż pewien, że liczba takich ciąż była jeszcze wyższa w chwili
  • Odpowiedz
@chosenon3: Pokazuję tylko jeden czynnik tego spadku. Jestem całkiem pewien, że młodociane ciąże zdarzają się przede wszystkim wśród osób z rodzin patologicznych (a tych rodzin wraz z ogólnym zwiększaniem się standardu życia jest coraz mniej).
Obecna edukacja, tzw. "do życia w rodzinie" oraz lekcje biologii także przyczyniły się do tego spadku, ale nie były jednym czynnikiem.
Pytanie jest, czy intensyfikacja edukacji seksualnej przyniesie wymierne korzyści? Czy obecna edukacja nie jest
  • Odpowiedz
@Ordo_Publius: Podziwiam cię że próbujesz tłumaczyć antynaukowym prawakom takie rzeczy. Wyróżniłeś i wytłumaczyłeś im rodzaje edukacji seksualnej, podlinkowałeś stosowne badania. Pojmowanie wszystkiego na chłopski rozum tak się kończy. Prawica uważa że ma większa wiedzę niż seksuolodzy i naukowcy którzy pracowali nad edukacją seksualną xD Taki ich obraz.
  • Odpowiedz