Wpis z mikrobloga

@Ordo_Publius: A ja polecam przeczytać w jakich grupach społecznych ostatnio panuje "pandemia" chorób wenerycznych.
Po za tym edukacja seksualna to nie edukacja o chorobach wenerycznych. A już na pewno prawie "UPARCIE NIE WSPIERA" tychże xD
  • Odpowiedz
@Ordo_Publius: Tak się zastanawiam z kiedy pochodzą badania. Publikowane w 2008 r. Trochę się zmieniło od tamtego czasu. Młodzież jest dużo bardziej świadoma takich problemów chociażby przez ogólnodostępny w dzisiejszych czasach internet. Nie każdy dzieciak potrzebuje wiedzy na temat gender itp. A co młodzież potrzebuje to sama zdecyduje i znajdzie bez problemu na ten temat informacje. Za moich edukacja seksualna w szkołach to był żart a mimo wszystko nie nie
  • Odpowiedz
  • 80
@chosenon3 No to skoro ty nie masz żadnego syfu to dobrze ( ͡º ͜ʖ͡º) A co do hehe świadomości młodzieży to na stronach na które wchodzą raczej nie nauczą się jak się zabezpieczać, wręcz przeciwnie. Od 2008 roku przede wszystkim zmieniła się władza. A wpadki pewnie nie zaliczyłeś bo masz bordo na wykopie ( ͡º ͜ʖ͡º) Edukacja seksualna to nie nauka
  • Odpowiedz
@Ordo_Publius: W Stanach Zjednoczonych co roku prawie 20 milionów ludzi zaraża się chorobą przenoszoną drogą płciową. Zakażenia te dotykają kobiety i mężczyzn niezależnie od ich pochodzenia i poziomu ekonomicznego. Ale prawie połowa wszystkich nowych zakażeń występuje wśród młodych ludzi w wieku od 15 do 24 lat[20]. Badanie CDC z 2008 r. wykazało, że 25-40% amerykańskich nastoletnich dziewcząt ma chorobę przenoszoną drogą płciową. Ponad 400 000 zakażeń przenoszonych drogą płciową odnotowano
  • Odpowiedz
@Gartarr: Nikt nie mówił o nauce masturbacji.
A co do "samo edukacji" Jestem przekonany, że jest dużo mniej przypadków rodziców w młodym wieku teraz niż to miało miejsce wcześniej.
Co do chorób wenerycznych warto sprawdzić jakie grupy społeczne go przenoszą i w jakim wieku.
Hue hue klasyk z tym bordo. "Mame patrz, Ale mu powiedziałem.jpg".
Z tym, że dzieci umierały 50 lat to faktycznie zajebiste porównanie.
  • Odpowiedz
@chosenon3 co Ty typie gadasz, nastolatki mają mieć większą wiedzę bo mają ogólnodostępny internet? I jakie strony myślisz, że w tym internecie odwiedzają? Ja mega jestem wdzięczny za normalną szkołę z wdżtem, na którym dowiedziałem się, że z ruchania są dzieci, warto używać gumek i nie wstydzić się o tym gadać z partnerką.
  • Odpowiedz
  • 1
@MajkelEm Prócz internetu to rodzice powinni uczyć dzieci to co uważają za stosowne. Musiałes być wyjątkowo nie rozgarniety żeby w wieku w którym zaczynałeś myśleć o "ruchaniu" nie wiedzieć , że z "ruxhania" są dzieci. Bo to akurat jest wiedzą która uczą chociażby na biologi czy dawnej przyrodzie i której nikt zakazywać nie chce.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 53
Po za tym edukacja seksualna to nie edukacja o chorobach wenerycznych.
@chosenon3: Widać, że z edukacją to ty w ogóle nie miałeś do czynienia.

Taki płot twist: edukacja seksualna to nie edukacja tylko o samym seksie.

A jeśli chodzi o dostęp do neta to wiesz. Dostęp jest, a ludzie wierzą, że szczepionki są złe, a ziemia płaska.
  • Odpowiedz
@chosenon3 xD serio chłopie, o "ruchanie" zaczynałem myśleć pod koniec podstawówki i gdyby właśnie nie ten wdz wiedziałbym tylko tyle ile z lekcji biologii. Ale oprócz wiedzy sex-> dzieci ważne jest żeby takiego młodego człowieka nauczyć jak się ma zabezpieczać, na co ma uważać i uwaga uwaga rodzice często o tym nie uczą bo albo nie potrafią uczyć albo sami o tym nie wiedzą. I uwaga byłem rozgarnięty, na tyle żeby
  • Odpowiedz
Zakazując edukacji seksualnej wspiera się niechciane ciąże oraz przenoszenie chorób wenerycznych. Przeczytaj sobie raporty na ten temat.

@Ordo_Publius: Raczej ty poczytaj, to zauważysz, że w krajach, w których jest "edukacja seksualna", jest znacznie więcej niechcianych ciąż i chorób wenerycznych niż w Polsce.
  • Odpowiedz
@ibilon po pierwsze skąd masz na to jakikolwiek dowód a jeśli nie masz to powiedz mi jak nauczanie dzieciaków, że penis w cipie bez gumy to choroby a z gumą to od razu bezpieczniej ma prowadzić do większej zachorowalności????
  • Odpowiedz