Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 31
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Ja już wstałem i mam dla was informację, jest 07:02:00, Środa, 26 sierpnia 2020. Imieniny: Marii, Aleksandra. Słońce wstało dziś o 05:43. Świecić będzie 14 godzin i 9 minut, w zenicie znajdzie się o 12:48 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 19:53. Ciemna noc zapadnie o 21:20, ale gwiazd można wypatrywać od 20:32.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Ja już wstałem i mam...
  • 25
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @Pjotsze @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: : @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @Jurgen_Van_Beethoven: @petla_sprzezenia: @omi-omi: @mobutu2: @Dddkop: @kolorowe_skarpetki: @Shiffty: @TullamoreD: @Czarnoksieznik_z_Angmaru: @Hansim33: @Tanczacy_paralityk: i reszta ()

Dzień dobry kochani! Dziękuję za wczorajsze słowa, w piątek chyba złożę wypowiedzenie. Wątpię, że coś
  • Odpowiedz
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus @Hansim33
Dzień dobry! Środa i pół tygodnia w dupie! Ale pada, a ja muszę dzisiaj wszystko na zewnątrz robić bez maszyn echhh. Dam radę, nie rozpuszczę się bo przecież nie jestem z cukru.
Smacznego jedzenia i pysznego napoju. Miłego dnia. Hej!
Dzisiaj znowu coś z czasów młodości,
wynalazekone - @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor...
  • Odpowiedz
@buczubuczu nawiązując do wczoraj, strasznie mają wyprane łby ludzie, którzy pracowali za bolszewizmu.
Ale mój kolega nie pracował jeszcze wtedy ¯_(ツ)_/¯
Jak widać są wyjątki.
Co do ludzi, którzy nauczyli się pracować w komunie, często widzę jak na budowie polska firma ma takich, których autobus skręcił na Hamburg zamiast do Ciechocinka. On jest murarzem i wie jak kielnią machać a jak ma pomóc zbić jakiś szalunek, bo kierownik każe, to on nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@wynalazek_one: to jacyś dziwni, u mnie jest dokładnie na odwrót. Chłopek się nie zna, ale wie, jak powinno się robić, bo on się zna i już. Stare dziady muszą odejść na emeryturę i dać spokój innym ludziom w pracy, a nie mądrzyć się o wszystko i toczyć pianę, bo ktoś ma inne zdanie i chce wykonać zadanie inaczej. Albo się nie daj Boże nie urobić po łokcie za tą samą albo
  • Odpowiedz
no dzien dobry piersza przerwa i milego dnia dla was i tak dalej jeny nie chce sie dla mnie dzisiej pisac jakos dla was dobra narazie
  • Odpowiedz
@MalaGlupiaMiejscowosc01: @Dioddy: @wynalazek_one: @Tanczacy_paralityk: @bolorollo: @AllGoesWrong:
@micke: @Wejszlo: @Jurgen_Van_Beethoven: @algus: @rajjj: @unizony_czlonek: @rajjj: @Dddkop: @buczubuczu: @mobutu2: @Dziesion: @Sikorka2017: @wyinwidualizowany: @Pjotsze: @shitty_support: @slabehaslo: @petla_sprzezenia: @nivenerr @omi-omi: @keisezrG: @smutny_kojot: @TullamoreD: @Hansim33:
Witando!
środa, to jakby nie było środek pracującego tygodnia. Jak tam humorki? Bawcie się dobrze
  • Odpowiedz
@micke: @bolorollo: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @slabehaslo: @Sikorka2017: @algus: @AllGoesWrong: @wyinwidualizowany: @wynalazek_one: @Wejszlo @buczubuczu @unizony_czlonek @TomTailor100 @rajjj: @Dioddy: @Dddkop: @shitty_support @Tanczacy_paralityk: @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nivenerr: @omi-omi: @mobutu2: i reszta. Siemanko! Miłego dnia Wam życzę! :-)

@wynalazek_one: O Bracie, elegancko!

Jako bonus bardzo fajny teledysk do całkiem niezłego kawałka w klimacie lat 80. ;-)
Pjotsze - @micke: @bolorollo: @Dziesion: @JurgenVanBeethoven: @slabehaslo: @Sikorka20...
  • Odpowiedz
@bolorollo żeś pojechał, wypraszam sobie. Ja brałem udział w poważnym filmie a nie jakiejś bajce dla dzieci ( )
John Malkovich nie raz przechodził obok mnie tak blisko a ja nie zagadałem bo zabrakło odwagi.
Te znicze były obłożone styropianem, więcej nie pamiętam bo to ćwierć wieku temu było (°° Zdjęcia siostra wyszukała w archiwum muzeum zamkowego
wynalazek_one - @bolorollo żeś pojechał, wypraszam sobie. Ja brałem udział w poważnym...

źródło: comment_1598432225bu9jjvXIuXgrGsZxPSZ7Va.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz