Wpis z mikrobloga

@Adom007: Może "Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus"? Oczywiście w tego typu "poradnikach" jest dużo generalizowania, ale może czegoś się dowiesz. Albo "O kobiecie" Lwa-Starowicza, "Sztuka kobiecości".

wolałbym przeczytać książkę kogoś kto ma doświadczenie a nie słuchać tych wykopków przerywów ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Szanuję podejście :D
  • Odpowiedz
o kuźwa ten tytuł xd, ej ale teraz tak serio czytałeś to? ciekawe?


@Adom007: Nie czytałem ale Pan Kotoński to bardzo ciekawa postać - ma min forum "braciasamcy". Aż dziwne, że swego czasu został zhejtowany na wykopie bo teraz byłby tu traktowany jak idol od szarpanek z życiem.
  • Odpowiedz
@Adom007: nie wiem czy to coś czego szukasz ale mi w znalezieniu partnerek bardzo pomogły książki Volanta. Tzn uważam że warto je czytać z pewnym dystansem i nie wszystko co on tam wygaduje brać bezpośrednio i wcielać w życie, raczej ogólny kontekst i czytanie między wierszami się liczą. Coś na zasadzie wyciągania z książki tego co najlepsze i próba wcielenia pewnych jego zachowań w życie na własnym przykładzie.
  • Odpowiedz
może Matthew Hussey ma jakieś fajne nagrania dla facetów


@Przepoczwarzenie: Nie, to nie są nagrania dla facetów. To nagrania dla kobiet, które idealizują sobie relację i swojego potencjalnego partnera. Ogólnie dobre rady, ale zalatują trochę kołczingiem i nie wydaje mi się akurat dla facetów dobre, może obojętne.
  • Odpowiedz
@giligilugilo: Z jedną nawet było tak, że siedzieliśmy w pokoju i przyszedł jakiś gościu przypadkowany, od razu ona hasło do swojej koleżanki "ale ciacho. Widziałaś?". Poczuj się w takiej sytuacji. Taki obraz wasz. Ale nie martw się bo mężczyźni nie są wcale lepsi pod tym względem i wolą kobiety z gębą i ciałem też.
  • Odpowiedz