Wpis z mikrobloga

Ale mi szef dzisiaj zainponowal.
Robil posumowanie finansowe i wyszlo mu ze narazie jest gorzej o 20% niz w poprzednim roku. Stwierdzil ze to przeciez przez wirusa i nie jest jeszcze gorzej tylko dzieki temu ze ciezko pracujemy. Dlatego w tym miesiacu wszyscy dostaja bonus do wyplaty.

#uk #pracbaza #emigracja #cnc
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pwone: oczywiscie ze zarobilismy. Ale i tak ma gest i nie wykozystuje sytuacji z wirusem.
Pracuje dla niego juz kilka dobrych lat i zdazylo sie tak ze doplacal do interesu tylko poto zeby nikogo nie zwolnic.
Ogolnie to spoko facet.
  • Odpowiedz
Ja jestem zaskoczony, ja dobrze nasza firma przeszła ten okres. nawet dostaliśmy raz dodatek 500zł, żeby każdy mógł kupić sobie maseczki, rękawiczki, płyny. Do swojego domu oczywiście, bo w pracy wszystko było.
  • Odpowiedz
@szzzzzz: pracowałem 3 lata w Anglii w jednej fabryce. Byłem na dość wysokim stanowisku, a po jakimś czasie się starałem o awans na jeszcze wyższe. Należało mi się, bo spełniałem wszystkie warunki. 8 miesięcy łaziłem, pisałem pisma i mi nie chcieli dać. Co roku dostawaliśmy podsumowanie działalności firmy w postaci broszury. Chwalili się ile milionów więcej zarobili. Podwyżki? Kilka funtów tygodniowo więcej co roku, ale to wynikało z podwyższania kwoty
  • Odpowiedz
@Ka4az: u mnie poszedł e-mail, że nie zatrudniają na umowę o pracę, więc przedłużają umowy zlecenia o następne pół roku
  • Odpowiedz