Wpis z mikrobloga

Nostalgłem strasznie i pragnę przypomnieć że nie ma nic lepszego niz gimnazjalna milosc. Zakazy rodziców,potajemne imprezy,ogniska,picie taniego piwa na wyjazdach. Pierwsze pocałunki i stres przed tym xD Pierwsze dotykanie partnerki i pierwszy seks. Loszka cie kocha bo jestes fajny jaki jestes,nie bo masz pieniadze albo fure xD Wystarczy pusta chata i stary laptop żeby obejrzec razem film,nie krzyczy na ciebie bo nie ma za co,nie jestes sfrustrowany praca i rachunkami. Jedyne o czym myslisz na lekcjach to zeby pojsc pod szkołę i sie przytulic i dac buziaka na przywitanie. Młodosc jest taka niewinna i piekna. Jestem już dorosły i nie wiem kiedy zmieniłem sie z fajnego mezczyzny w robota ktory tylko je-sra-spi-pracuje. Życie powinno sie konczyć w wieku 20lat i rozpoczynać od nowa. #zalesie #przegryw #takbylo #zwiazki #feelsy #rozowepaski
m.....3 - Nostalgłem strasznie i pragnę przypomnieć że nie ma nic lepszego niz gimnaz...

źródło: comment_1598351501pQEFjCPElmRlPDnlGIfrUS.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marihlana123: Płaczecie za tym nastoletnim seksem, jakby faktycznie było za czym płakać i tęsknić. Dwójka wystraszonych, niedoświadczonych ludzi, właściwie to nadal dzieciaków, chłopak który nawet porządnie nie potrafi się posłużyć kondomem, oraz przedwczesny wytrysk, wstydliwa dziewczyna, dla której zdjęcie biustonosza to jeden wielki wstyd, strach przed ciążą, ból, nieumiejętność płynnych ruchów, brak znajomości fajnych pozycji, ba, nawet brak znajomości własnych fantazji, nieznajomość ciała drugiej osoby oraz stref erogennych, wszystko to
  • Odpowiedz
@Sitra_Ahra: A co jezeli ktos nie uprawia seksu w wieku doroslym tez np.25lat? To juz w ogole ciezka sytuacja sie tu robi, ewentualnie znalezc tez jakas rownie malo doswiadczona partnerke i sie z nia uczyc, ale teraz z tego co wiem to ciezko o takie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marihlana123: życie się zaczyna po 30 jak masz już doświadczenie i fajna pracę xd a z tym jakaś tam kasę. W Polsce ciężko bo musisz zaraz kredyt brać na 30 lat. Jednak po 30 zaczynasz znowu się bawić i doceniać drobne chwile. Rzeczy zaczynają znowu cieszyć, bo już wrzucasz na luz i nie potrzebujesz mieć wszystkiego. Moim zdaniem najgorszy wiek to 25 -30. Skończenie studiów i szukanie roboty, zmienianie roboty,
  • Odpowiedz
@Nyarp: Doświadczyłam i wiesz co? Nic mi to nie dało. To wszystko było głupie, naiwne - jak z resztą wszystko w wieku nastoletnim. Nie tęsknię za tym, nie wspominam tego, a na pewno nieudolne całowanie się na ławce w parku na wagarach w gimnazjum nie sprawiło niczego wyjątkowego w mojej sferze emocjonalnej, ani związkowej. To co było wtedy - teraz śmieszy mnie i wzbudza politowanie. Z resztą, o jakim związku
  • Odpowiedz
@Sitra_Ahra: typowa różowa,ja o całym związku a ty tylko SEKS RUHANIE HEHHAHA

Przeczytaj uważnie co napisałem to może zrozumiesz. Mój 1 raz wyglądał zupełnie inaczej niż to co opisałas na swoim przykładzie chyba,chate miałe wolną,nikt sie niczego nie wstydził,było mega luzacko i superancko.
  • Odpowiedz
@marihlana123: Ja również piszę o związku, a że Ty nie potrafisz tego dostrzec to pozostaje mi współczuć braku umiejętności czytania ze zrozumieniem. No ale w sumie co tu tłumaczyć, wy nawet za 50 lat będziecie stękać za swoim niby nieudanym życiem nastoletnim. Z takim nastawieniem to życzę powodzenia.
  • Odpowiedz
@Sitra_Ahra: XD to ty wyskakujesz z jakąś swoją porażką życiową. To post nostalgiczny,nie potrzebuje #!$%@? jakiejs typiary co jej nie wyszło w życiu i wylewa na kogos żale. Mi się tamte czasy podobały,tobie mogły się nie podobac. Ale co mnie to obchodzixD Nie mierz ludzi swoją miarą i swoimi złymi doswiadczeniami.
  • Odpowiedz