Wpis z mikrobloga

Codzienne refleksje - 25 sierpień 2020

..DAR WIĘZI

Uwolnij mnie ode mnie samego, żebym mógł lepiej spełniać Twoją wolę.

ANONIMOWI ALKOHOLICY, STR.54

W okresie picia wielokrotnie piłem po to, by zbudować więź pomiędzy sobą a innymi; ale jedyne, co udawało mi się „zbudować” to więzy alkoholowego osamotnienia. Dzięki drodze życia AA otrzymałem dar poczucia więzi – z moimi poprzednikami, z tymi, którzy teraz mi towarzyszą i z tymi, którzy dopiero nadejdą. Na zawsze pozostanę wdzięczny za ten łaskawy dar od Boga.

#codziennerefleksje - obserwuj, aby otrzymywać powiadomienia lub zablokuj aby ich nie widzieć ;)
#alkoholizm #aa #refleksja #refleksjanadzis #refleksjazranajaksmietana #narkotykizawszespoko #narkotykiniezawszespoko #niepijzwykopem

Tematy przewodnie na lipiec:

Krok ósmy - Zrobiliśmy listę osób, które skrzywdziliśmy i staliśmy się gotowi zadośćuczynić im wszystkim.
Tradycja ósma - Działalność we wspólnocie powinna na zawsze pozostać honorowa; dopuszcza się jednak zatrudnianie niezbędnych pracowników w służbach aa

_______________________________________________________________________
#motywacyjnytekscik na dziś:

Codziennie, nieustannie, poprzez nasze pragnienia, myśli i działania wybieramy, czy chcemy być błogosławieni, czy przeklęci, szczęśliwi czy nieszczęśliwi.