Wpis z mikrobloga

Kto poleci jakiś bank, zależy mi ma dobrej aplikacji mobilnej i bezawaryjności. Nigdy nie miałem konta w innym banku niż #mbank więc nie mam żadnego punktu odniesienia. W moim banku zbyt często coś nie działa / wiesza się / mają awarię /prace serwisowe już przeginają z tym ostatnio i zacząłem bać się o bezpieczeństwo. Mogę płacić to kilka złotych za konto, ważniejsza jest dla mnie niezawodność i wygodna apka niż darmowe konto. Chciałbym sobie założyć konto na próbę i docelowo się przenieść jak będzie wszystko git #banki #bankowosc
  • 20
@nieocenzurowany88 nie wiem czy wypowiedź 18 latka który jest w tym banku od roku i to mój pierwszy bank i nie operuje w nim dużymi kwotami, cię zaciekawi i weźmiesz ją pod uwagę, ale jestem w ING i nie narzekam jakoś zbytnio, czasem mają prace systemowe, ale to zazwyczaj w nocy i rano wszystko działa więc nom polecam
@Ovis_aries alior ma najgorsza aplikacje na rynku. Nic w niej nie można zrobic, musze zmieniać konto co chwila bo nie ma opcji ustawić profilu firmowego jako glowny, zawiesza sie, potwierdzenia przeglądarki raz dzialaja a raz nie, pojawiaja się błędy na jakims amatorskim tle. Żenada
W porownaniu do apki pkobp to tragedia.
@nieocenzurowany88: mam doświadczenia z wymienionymi wyżej PKO BP, santander i ING i wszystkie są bardzo dobre, zakładam, że pko sa i milenium też, więc cokolwiek z nich nie wybierzesz będzie oki na pewno lepsz niż mbank, tylko wybierz sobie najniższy koszt prowadzenia dla Ciebie.
@Singularity00: pekao to jest największe szambo jakie istnieje. nic się nie da zdalnie załatwić, nawet odblokowania dostępu do bankowości nie da się ogarnąć przez telefon, a obsługa w oddziale wyjątkowo chamska
@djtartini1: Też rozważam nowy bank, pko bp i pekao chyba nie maja google pay w zwiazku z tym te banki dla mnie nie istnieją. Millennium nie ma karty wielowalutowej, gdyby nie to to chyba bym sie na nich zdecydował. Jak na razie pierwsze miejsce ma ING ma chyba wszystko, chociaz czy ktos wie czy ma mozliwosc potwierdzania sms lub aplikacją logowania na konto?