Wpis z mikrobloga

@thexDguy: W moim przypadku wyglądało to tak, że przez pierwsze 10 godzin żadnych crashy. Glitche graficzne były stale. Na początku gry niemal niezauważalne i krótkotrwałe. Pod koniec niemal każde pomieszczenie to byłą jakaś papka. Potrafiły znikać całe góry, a po kilku minutach załączało się od nowa wczytywanie i góra się pojawiała.
Ogólnie przez całą grę z 5-8 razy wywaliło do pulpitu i raz do menu gry(pierwszy raz się z takim czymś
@United:

Komp jest dobry. Po prostu port jest gorszy niż się spodziewałem - zero optymalizacji, mnóstwo bugów. Czekam na łatki, które naprawią ten problem. Grałem w Death Stranding i tam wszystko jest cacy - widać, że niektórzy nie mają takiego olewawczego podejścia i są w stanie zrobić dobre porty. Myślę, że to wszystko zależy od szczęścia czy gra się nie wywali.
@thexDguy: Lepiej nie kupuj na razie. Ja próbowałem zwrócić na steam tłumacząc ze mam 2,5h w grze próbując ją w ogóle uruchomić i nawet nie zobaczyłem całego intra. Nie przyjmują. Próbowałem drugi raz bo podobno sprawdzają indywidualnie więc walnąłem litanię wypisałem błędy itd. Dalej nie przyjmują ¯\_(ツ)_/¯ Lepiej czekaj aż ogarną bo możliwe że zapłacisz i nawet nie dasz rady odpalić