Wpis z mikrobloga

Tak wygląda 4000zł w słuchawkach ( ͡$ ͜ʖ ͡$)

Po prawej stare otwarte AKG 712 Pro
Po lewej nowe zamknięte Audio-Technica ATH-W1000Z które do mnie przyjechały przed chwilą

Właśnie dokonuje odsłuchów, za jakiś czas przygotuje wpis "jak to gra", jak zmieniła się scena #pdk, czy warto wydawać tyle na słuchawki i przede wszystkim czy słychać różnicę między tymi drogimi, a bardzo drogimi. Jak chcesz być wołany zaplusuj ten wpis bądź skomentuj.

PS: Mam w domu jeszcze tanie popularne Superluxy HD669 jako punkt odniesienia

#chwalesie #audio #audiovoodoo #audiofile #muzyka #pcmasterrace #dzwiek #sluchawkiboners
Atreyu - Tak wygląda 4000zł w słuchawkach ( ͡$ ͜ʖ ͡$)

Po prawej stare otwarte AKG ...

źródło: comment_1598283901cz6mVjtR5mECMLihjJ65Zw.jpg

Pobierz
  • 58
@PiersiowkaPelnaZiol: zupełnie nie znam się na słuchawkach bt więc tutaj nic nie doradzę. Sam na miasto mam stosunkowo tanie chińskie przewodowe KZ'ty (różne modele, najnowszy zakup KZ ZSX i jak za trzydzieści parę dolarów bez podatków - grają całkiem fajnie)

@laggeros: nie wiem gdzie, pewnie mam na pudełku wypisane. Nie mam natomiast żadnych zastrzeżeń co do jakości wykonania

Fiio daje radę, tam jest chyba 250ohm, natomiast niektóre telefony mają już
Jak posępne pod telefon będzie czuć różnicę?


@PiersiowkaPelnaZiol: jak już to na minus, za mała moc na wyjściu typowego telefonu żeby dobrze napędzić tego typu słuchawki. K712 rozkręcone z głośnością na maksa na typowym xiaomi grają ledwo

To są typowe stacjonarne słuchawki do domu i nic nie stoi na przeszkodzie żeby do telefonu podłączyć zewnętrzny DAC/AMP i cieszyć się pełnią wrażeń. Z drugiej strony chyba wszystkie mniejsze mobilne słuchawki od pchełek