Wpis z mikrobloga

Widzę, że negatywna opinia na temat żelek #gusto doprowadziła do imby i urojeń, bo chłopak od PR mnie atakuje i uważa, że to zmasowana, zaplanowana akcja. Może jeszcze dodasz, że jestem tymi od newsów na temat kup na tagu gruparatowaniapoziomu? ¯\_(ツ)_/¯ Ten portal jest straszny ...

Adres ---> https://www.wykop.pl/wpis/51627711/ej-to-jakas-zmasowana-akcja-anty-gusto-chyba-xddd-/

#gusto #biedronka #zelki #oswiadczenie #niepopularnaopinia
  • 131
  • Odpowiedz
@milejska Bardzo się zaangażowałaś w tą akcję szkalowania, atencjometr naładowany pod korek, ale weź już daj se siana. Jak ci nie smakują to ich więcej nie kupuj, a nie zarzucasz na sporym forum, że @ecco na biedronkę rzuca produkt wadliwy i ty musiałaś to zjeść bo ci dziadek kupił... Teraz się zasłaniasz tylko i wyłącznie wyrażaniem opinii, jakimiś szpagatami typu "niewłaściwe przechowywanie" itp., ale wołanie kilkuset osób do kolejnego i kolejnego "wyrażenia
  • Odpowiedz
@dupa_blada: Opłacane szkalowanie. Tak, jestem platnym trollem wykupiony przez zelki Trolli - jak kazda niemiecka firma daze do upadku polskosci i polskiego rynku, czego obrazem jest wlasnie firma Gusto, 100% polskiego kapitalu.
... #takbylo
Blokuje i usuwam komentarze, ktore sa wulgarne. Nie kazdy. Wiec to jest klamstwo teraz.
Do jasnej anielki! Zadnej imby nie rozkrecalam! Wyrazilam opinie, komentarz @ecco mnie wkurzyl to go zablokowalam, on odbil pileczke swoim wpisem, a ja
  • Odpowiedz
@milejska Żadnej imby nie rozkręciłaś, na pewno nie miałaś takiego zamiaru. Pisanie że dają wadliwe żelki na biedrę też nie jest kręceniem afery. Czarnolistowanie ludzi którzy się oburzyli o te słowa wcale nie jest eskalowaniem, no ni cholery nawet nie ma takiej opcji - ty tylko chciałaś podzielić się opinią, że żelki od dziadka ci nie smakowały.

"Nie prowadze tego tlumu" <


Nijak się ma do tego że wołasz ludzi hurtowo do
  • Odpowiedz
@dupa_blada:

Żadnej imby nie rozkręciłaś, na pewno nie miałaś takiego zamiaru

Strach wyrazic opinie na tym portalu ! Skoro wszystko moze wywolac afere.

Pisanie że dają wadliwe żelki na biedrę też nie jest kręceniem afery

To juz wyjasnilam w jednym z komentarzy

Czarnolistowanie ludzi którzy się oburzyli o te słowa wcale nie jest eskalowaniem, no ni cholery nawet nie ma takiej opcji - ty tylko chciałaś podzielić się opinią, że żelki
  • Odpowiedz