Wpis z mikrobloga

Widzę, że negatywna opinia na temat żelek #gusto doprowadziła do imby i urojeń, bo chłopak od PR mnie atakuje i uważa, że to zmasowana, zaplanowana akcja. Może jeszcze dodasz, że jestem tymi od newsów na temat kup na tagu gruparatowaniapoziomu? ¯\_(ツ)_/¯ Ten portal jest straszny ...

Adres ---> https://www.wykop.pl/wpis/51627711/ej-to-jakas-zmasowana-akcja-anty-gusto-chyba-xddd-/

#gusto #biedronka #zelki #oswiadczenie #niepopularnaopinia
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Naturmensch: Okej, ale sam rozkrecil burze. Ja dałam wylacznie jeden wpis o tym, ze mi nie smakuja ¯\_(ツ)_/¯
@TymRazemNieBedeBordo: Wypowiedzial sie obracajac kota ogonem, za pomoca trzech komentarzy. Po tym go zablokowalam. Nie jestes zorientowany,zobacz moj pierwszy wpis.

@milejska: Typo robi sensowny PR na wykopie, a Ty kręcisz aferę bo #!$%@? żelki Ci nie smakowały. #!$%@? się w cymbał. Nie smakowało? Ok, to nie jedz tak
  • Odpowiedz
Jaka zmasowana akcja, właśnie jestem zdania, że po prostu każdemu od dawna cisnęło się na usta to co Ty postanowiłaś otwarcie bez zbędnego #!$%@? powiedzieć. Wyznaczyłaś drogę dla prawdy o której nikt nie chciał głośno mówić


@Cobra142: akurat nie prawda, już prawie 3 lata temu założyłem tu specjalnie konto żeby opisać te "wspaniałe" żelki, ale zostałem posądzony przez pana żelka o bycie obcą agenturą

https://www.wykop.pl/wpis/27041837/chcialem-sprawdzic-jak-wypadaja-te-cale-zelki-gust/
  • Odpowiedz
  • 0
Wszyscy #!$%@? żeście łyknęli zarzutkę, cała akcja od pierwszego wpisu została zaplanowana żeby zrobić zelkom większy rozgłos
  • Odpowiedz
@milejska: Napisałaś co chciałaś, ok, ale teraz wlasciwie to Ty kręcisz aferę o byle gówno XDD

Pan Gusto we wpisie sam stwierdzil, ze sa osoby ktorym to nie bedzie smakować i okej, mozna zamknac temat, ale lepiej #!$%@? wpis zebrac atencję i jak najbardziej zaszkodzić drugiemu.

Zelek nie jadlem i nie zamierzam bo ich nie ma u mnie, a zamawiac mi sie nie chce, ale takie rozdmuchiwanie tego jest dla
  • Odpowiedz
Napisałaś co chciałaś, ok, ale teraz wlasciwie to Ty kręcisz aferę o byle gówno XDD


@bedist: No wiem, moze troche przesadnie to nakrecilam TYM WŁASNIE wpisem. Dlatego juz nic nie pisze (¯\_(ツ)_/¯

Pan Gusto we wpisie sam stwierdzil, ze sa osoby ktorym to nie bedzie smakować i okej, mozna zamknac temat, ale lepiej #!$%@? wpis zebrac atencję i jak najbardziej zaszkodzić drugiemu.

No nie. Zakladanie,ze to jkas ustawka majaca na celu szkalowac zelki to przesada.Wyrazilam opinie, wyjatkowo duzo mirkow poparlo i wyszlo,ze nakrecam afere. Nie prowadze tego tlumu, nie krzykne - nie plusujcie. Luzna #
  • Odpowiedz
@milejska nie zawracaj sobie głowy czytam właśnie ta cała śmieszna "aferę" od jego wpisu który wisi teraz w gorących. Sam się zaoral. Wyraziłaś swoją opinię z jakimś memem, a @ecco chyba powinien zrozumieć na jakim portalu jest i gdzie sobie robi PR i nie brać wszystkiego osobiście. Tym bardziej jak sam wie "jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził". Chyba, że mu tylko na rozgłosie zależało, zresztą na
  • Odpowiedz