Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Piękny to był dzień. Jeden jedyny dzień chada, chciałem zobaczyć jak to jest, zweryfikować te wasze opowieści... Nie dowierzałem, dalej nie wiem właściwie co powiedzieć.

Ilość onsów i fwb jakie dostałem... Wiedziałem, że takie zjawisko ma miejsce, ale że jest tak powszechne? Po kilkunastu minutach zabawnych wiadomości kilkadziesiąt! dziewczyn wprost przyznawało, że są bardzo poważnie zainteresowane taką relacją. Bez problemu informowały co i jak chcą robić. I to nie jakieś ufoludki, absolutnie zwyczajne dziewczyny z normalnymi zdjęciami i opisem xd Jedna dziewczyna, czy powiedzmy para, zaproponowała nawet że jej facet będzie się tylko przyglądał jak ta dziewczyna będzie to ze "mną" robić (to jakaś choroba, nowy trend?).

Cały czas jestem w szoku. To było tak proste... Najbardziej zaskoczyły ogromna ilość i to że chętne były normalne dziewczyny, po których się nie spodziewałem.
Musiałem przekonać się na własne oczy żeby uwierzyć. Świat wygląda dużo inaczej niż myślałem. Pora wrócić do wersji demo życia...

#tinder #blackpill #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f438101e17b553ed4d37765
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt

[======..................................] 15% (36zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 3 lat działania AMW!
  • 37
  • Odpowiedz
GwiezdnaEskimoska:

Skąd wy macie swoje wyobrażania o swiecie, z bajek Disneya gdzie jakała pryszczaty miał wszystkie laski a wysportowany i przystojny dostawał kosza bo był zbyt arogancki i chamski?


@pijekubusplay: takich rzeczy to nie ma nawet w bajkach Disneya XD stare bajki Disneya to akurat blackpill w najczystszej postaci, jak sie oglada to bedac dorosłym to az dziw bierze, ze ktos pozwolil aż tak zblackpillowanym scenarzystom pisac te
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: trzeba byc idiota aby podac taki przyklad morda+wzrost >frame 1+1>1
Koles jest chadletem 7 bo ma cialo i morde ale nie ma wzorstu poza tym koles jest bialy czyli najbardziej porzadany fenotyp na swiecie europejskie pochodzenie wsrod srodowiska kolorowych to jest wielki + byc bialym . Poza tym ona jest wyzsza od niego a skad wiesz ze go nie betabuxuje( ͡° ͜ʖ ͡°)? A sory
  • Odpowiedz
CzarodziejskiPstrong: @Jskqs: może w stanach bycie białym to plus, ale my żyjemy w cebulandii i u nas bycie ciapatym/czarnym to wielki plus.

@Johnnysinspolscyfani: czyli gówno warte są te wasze teorie skoro istnieje od niej tyle wyjątków, że jednak niski wzrost nie oznacza z automatu it's over i jednak jest sens chodzić na siłownię ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dalej racjonalizujcie sobie swój przegryw zamiast
  • Odpowiedz
UprzejmaBaba: @pijekubusplay: najlepiej z zycia położyć się do grobu bo i tak nic nie warto robić skoro co bys nie robił to umrzesz xD po co dbać o gębę stosując drogie kosmetyki skoro i tak każdy będzie stary i pomarszczony. Super logika

@Jskqs: zajmij się w zyciu czyns pożytecznym zamiast analizować wzrost pajacy z instagrama. I wy się macie za lepszych od p0lek, których zainteresowania to netflix
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Napisalem ze przy dobrej mordzie i genetyce do sylwetki taki wzrost nie jest przeszkoda bo myslalem ze ma 173cm.Sprawdzilem i typ jest turbo manletem 164cm.Prawdopodobnie pelni role betabuxa a jego zona jest orana przez chadow wzrostakow,on dostarcza pieniedze a chady dobre geny majace potencjalnie trafic do jej macicy
  • Odpowiedz