Wpis z mikrobloga

@zirytowana_plaszczka: rzeczywiscie...
@TymRazemNieDamSieZbanowac: takich nie jadlam
@DrEisLodreip: fuuu
@push3k-pro: ja odradzam
@Szolim: mhmmm... mowie tu o zelkach, ktore sa niedobre. pryncypalki byly tylko wtrąceniem. kupuj sobie co chcesz. nie bede Ci mowila, co ma Ci smakowac a co nie ¯\(ツ)_/¯
@marekrz: o takkkk pamietam te byly super! fajne są jeszcze w Jutrzence takie kwasne
@S7-1500: zabawne :D
@chrominancja: to juz wole pryncypalki nad
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@milejska: przeciez z tymi zelkami to taka sama historia co kiedys z plytami solgaza. Tak samo to bylo straszne gowno, no ale mirki chwalily, bo dostaly dlugopis albo zapalniczke od marketingowca xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Barto_: wiem, że się zapieka ale nie zmienia to faktu, że nie ma to podjazdu do zwykłej zapiekanki z pieczarkami, nie mówiąc o czymś jeszcze lepszym XD
  • Odpowiedz
@milejska: Akurat zgodzę się z Tobą. Swego czasu sporo było jakoś tematów o tych żelkach i skuszony tym famem co ma gusto na wykopie zamówiłem kilka rodzajów tych żelków. Niestety niedawno przed zakupem jadłem haribo trochę co oczywiście uważam za wyznacznik tego jak powinny smakować żelki. Po spróbowaniu dzikich węży od gusto to pomyślałem sobie, że ło kurde co to za gówno, wali chemią konsystencja to jakaś porażka. Na szczęście inne
  • Odpowiedz