Wpis z mikrobloga

@milionerro: tak oboje są żółci - to żeby przyciągnąć Azjatów do Netfliksa, po skali jasności wydaje mi się że kierują to także do ciemniejszych hindusów ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@milionerro: dosyć marny ten film, oczywiście wpleciono tam idiotycznie motyw biednej afroamerykańskiej społeczności. Przez idiotycznie mam na myśli, że generalnie ta fabuła się w ogóle nie klei.

Ładnie zrealizowany i zagrany, ale fabuła IMO takie 5/10.
  • Odpowiedz
@PolskiBumelant: no ja też nie XD

Generalnie nie twierdzę, jak wielu ludzi, że czarni w USA to powinni po prostu przestać być biedni i popełniać przestępstwa. Rozumiem, że system penitencjarny i ich historia jest tutaj nie bez znaczenia, nie jestem jakiś ograniczony.

Rozumiem ich problemy, skąd się wzięły i lubię filmy, które rzeczywiście przedstawiają problem w jakimś nowym świetle czy zmuszają do refleksji - dużo było takich we wczesnych latach 2000.
  • Odpowiedz
Daremny film, tak zmarnować potencjał...
Pomysł i efekty całkiem fajne, ale reszta, ło panie.
Dziury w logice, przewidywalny, biedna czarna, która umie rapować ale system szkolny ją "uciska" i zły biały policjant, który wykorzystuje innych XD
  • Odpowiedz
@geuze: @piaskun87: dzięki za ostrzeżenie bo miałem obejrzeć. Nienawidzę tego w sf że twórcy skupiają się na morale historii olewając logikę samej historii. Jakby świat fantastyczny dawał im przepustkę do robienia każdego fikołka. Jak w takim "Elysium"
  • Odpowiedz