Wpis z mikrobloga

@Ryjuss: To był słaby dive, ale fajne zachowanie Cole'a po wszystkim. Pokazał sędziemu żeby dał mu kartkę, skoro uważa że nurkował, bo brak żadnej reakcji pokazuje że do końca nie ma pewności co się tam wydarzyło
@parachutes: Nie wiem o co Ci chodzi. Przecież napisałem że dive był oczywisty i słaby z jego strony. Tylko fajnie że potem pokazał że chce kartkę. Nietypowe zachowanie, jak pokażesz mi takie Pedro to wyjdziesz na zero
@Vojtazzz: Chodzi mi o to, że to był pokaz słabego aktorstwa, żenada, pajacownie i zachowanie za które powinno się #!$%@?ć sędziego, a nie chwalić Cole'a. I zasugerowałem niedelikatnie, że gdyby w analogicznej sytuacji padł ktoś w innej koszulce to byś nie był tak dyplomatyczny w ocenie :P


@parachutes: No przecież napisałem że to słabe, co mam jeszcze zrobić? @Czajna_Seczen Powie że najważniejsze że nie ma kontuzji, a dive Cole'a nie zasługuje na ukaranie :P

Co jest złego w takim zachowaniu? Mnie też strasznie denerwuje, kiedy czasem po kontakcie w polu karnym sędzia pokazuje grać dalej, zamiast gwizdnąć i dać komuś kartkę (za dive albo za faul, wóz albo przewóz). Oczywiście nie każda sytuacja jest taka, ale czasem trzeba
@parachutes: A widzisz żebym ich miał? :P

Wszyscy są dobrym wyborem. Terry ma 100% pierwszy skład, tak samo jak Cole i Bronek (póki co). Luiz będzie powoli wracał, więc nie wiem co z Cahillem. Bronek jako wersja dla bogatych, albo Terry jako wersja budżetowa. Kalendarz w miarę łatwy, mecz ze Spurs i 4 w miarę łatwe
Wszyscy są dobrym wyborem. Terry ma 100% pierwszy skład, tak samo jak Cole i Bronek (póki co). Luiz będzie powoli wracał, więc nie wiem co z Cahillem.


@Vojtazzz: Właśnie to chciałem usłyszeć. Ja tak patrzę na swojego Cole'a i się zastanawiam czemu nie brałem Ivanovica. Chyba miałem jakieś wizje szalonych rajdów po skrzydłach. Mocno namieszał mi ten Toure, akurat się musiał zepsuć jak zrobiłem dwie zmiany...

Trzeci?