Wpis z mikrobloga

Jestem mezczyzna i szukam swojego betamyszkomatu.

Wymagania:
- min 170cm
- max 55kg
- min 4,5k na reke
- wlasne auto
- znajomosc jezykow obcych, ogarniecie sprzatania, gotowania itd

Co daje w zamian:
- siebie

Karlice i grubaski nawet nie piszcie.
Szukam kobiety z klasa - opiekuncza, kochajaca.
Ja juz sie w zyciu wyszalalem i doroslem - teraz oczekuje madrej, zdecydowanej i odpowiedzialnej partnerki.
Mam 2 dzieci. #heheszki #niebieskiepaski #zwiazki
  • 42
@tbhilt: na pewno twierdzą, że tyle mają. Kobiety zakłamują wagę na taką skalę, że mężczyźni zupełnie stracili rachubę w tym. Moja dziewczyna ma 175cm i 52kg około, ale ma zaburzenia odżywiania i gdzie sie nie pojawi wcześniej czy później ktoś zwraca jej na to uwagę, tak samo na wszystkich rodzinnych zjazdach.

Na palcach jednej ręki mogę policzyć podobnej postury osoby spotkane w życiu i z pewnością nie jest to norma.

Według
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Pierorzek: Oczywiście kobiety zakłamują rzeczywistość. Akurat się wypowiedziałem, gdyż w tamtym tygodniu koleżanka stanęła przy mnie na wadze, bo myślałem, że mnie po prostu wkręca z wagą. Okazało się, że mówiła prawdę (dałbym jej w ciemno +5kg do tego co mówiła). Porównałem ją z innymi, gabarytowo podobnymi koleżankami i mniej więcej muszą mieć tę samą wagę. Dwie inne na wszelki wypadek przed komentarzem spytałem. Jedna się mieści w wymaganiach opa, a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@dobrzecisiewydaje: nie czytam wszystkiego. Zwróciłaś się do mnie to Ci odpowiedziałem. Op zapomniał napisać o posiadaniu własnego mieszkania... ale to taki mały szczegół ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jako ciekawostkę napiszę, że mam koleżankę (już byłą), typową Golddiggerkę. Jak znalazła betabankomat z własnym mieszkaniem, który jej załatwił pracę i dach nad głową, to jak poznała bogatszego, zwiała szybciej niż się pojawiła. Miłość w XXI wieku jest cudowna (
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tbhilt: mam 172 i ważąc 50kg miałam wszystkie kości na wierzchu, nie mówiąc o wiecznie złym samopoczuciu. Na szczęście udało mi się przytyć.

no według tej skali jestem grubasem, bo wazę 60 kg i nosze rozmiar S, a nie XXXXXXS ( ͡º ͜ʖ͡º)


@dobrzecisiewydaje: ja tu nic takiego nie widzę... ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale już obczaiłem o który wpis Ci