Wpis z mikrobloga

@Ignacy_Loyola:
<nauka w domu

Zawsze mnie ciekawi co za gówniaki z nich wyrosną. Owszem, 1 na 100 pewnie ma nauczanie lepsze niż w szkole, ale ja #!$%@? xD Mam wrażenie, że jakby zestawić dzieciaka, który spędził w szkole 8 lat i dzieciaka, który uczył się w domu 8 lat to ten w szkole będzie mądrzejszy. Chyba
  • Odpowiedz
@Ignacy_Loyola: kiedys w podstawowce bylismy w bibliotece na jakims przdstawieniu i wychowawca powiedzial nam ze ze bedzie tam tez z nami taki gosciu w naszym wieku i sie uczy indywidualnie i po jego zachowaniu nie zdziwilbym sie gdyby byl dzisiaj uczesetnikiem tagu przegryw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ignacy_Loyola: znam dziesiątki takich :) ogólnie większość takich dzieci uczy się sama - należy tylko poświęcić sporo czasu na przyswojenie technik uczenia, rozpoznania swoich preferencji itp. Druga część dzieci chodzi do szkół alternatywnych, których program nie opiera się na podstawie programowej. Trzecia część to dzieciaki z prywatnymi nauczycielami.
Do końca sierpnia można zapisać dzieciaki do ED bez opinii z PPP, więc warto to wykorzystać.

@niochland: mylisz się ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ignacy_Loyola: Ja uczyłam dzieci w edukacji domowej. One były z różnych przyczyn w edukacji domowej. Niektóre z zalecenia lekarza inne dzieci z wyboru rodziców. Ogólnie dzieci i rodzice byli zadowoleni z wyboru tej ścieżki edukacji.
  • Odpowiedz