Wpis z mikrobloga

@VanGogh: zgadzam się.

Albo nie, już mi się nie podoba. Nie wiem czemu ale przypomina mi Hyundaia i30. Może dlatego że widziałem go pierwszy raz nie w necie a na żywo i zrobił na mnie wrażenie bo był to świeży zakup z salonu. Wygląda jakby całkiem stracił swój charakter.
BMW miało nerki których nie dało się z czym innym pomylić. Te przypominają mi nowe grile skody.
Światła mi przypominają coś Azjatyckiego. Nie jestem w stanie powiedzieć co tak samo jak nie jestem w stanie opisać wyglądu Hyundaia Matrixa.
Zderzak wygląda tak
  • Odpowiedz
@aarahon: I30 wygląda jak gówno. Nie można porównywać ze sobą tych dwóch samochodów. Hyundai jest jak ziemia, a BMW jak niebo. W BMW sylwetka jest klasyczna, spójna, nowoczesna i dynamiczna. A w Hyundaiu jak to w Hyundaiu - typowo po koreańsku, bez smaku i sztuki.
  • Odpowiedz
@paki82: Nerki w tej 8 to jakaś porażka. Po cholerę te zaostrzone boczne brzegi? Jeszcze skierowane w dół, żeby ubyło dynamizmu. Kształt przednich lamp bez pomysłu. Poza tym jest zaledwie znośnie jak na tę klasę aut.
  • Odpowiedz
I30 wygląda jak gówno.


@VanGogh: tak też myślałem, pewnie popularność marki wyrażone we wzroście sprzedaży i przejęciu kilku procent rynku po premierze tych modeli to tylko pic na wodę.

Nie można porównywać ze sobą tych dwóch
  • Odpowiedz
@VanGogh: w ostatnich BMW sylwetka jest tak klasyczna i spójna, że nawet ich były projektant jedzie po BMW za brak pomysłu na spójność designu i brak nawiązań do klasycznych cech BMW
Iskaryota - @VanGogh: w ostatnich BMW sylwetka jest tak klasyczna i spójna, że nawet ...
  • Odpowiedz
tak też myślałem, pewnie popularność marki wyrażone we wzroście sprzedaży i przejęciu kilku procent rynku po premierze tych modeli to tylko pic na wodę.


@aarahon: miliony much nie mogą się mylić, skoro lecą do gówna

To że coś jest popularne jak np. vw golf, nie znaczy że jest z charakterem, piękne czy chwytające za serce

Sukces i30 wynika z tego że są to zwyczajnie dobre auta, a nie że to
  • Odpowiedz
miliony much nie mogą się mylić, skoro lecą do gówna


@Atreyu: choć bardziej wolą sfermentowane owoce.

To że coś jest popularne jak np. vw golf, nie znaczy że jest z charakterem, piękne czy chwytające za
  • Odpowiedz
@aarahon: z tymi muchami zależy od gatunku, u nich podobnie jak u ludzi gusta są różne, ale nie można patrzeć na "piękno" auta tylko poprzez pryzmat słupków sprzedażowych

To wcale nie najładniejsze auta najlepiej się sprzedają, a te dobre jako całokształt

i30 jest zwykłym kompaktem klasy C, jak Pug 308, najnowsza Astra czy Leon. Nawet i30N będący fajną zabawką, jest dla mnie dużo mniej fajny niż bazowy benzynowy Stinger (który
  • Odpowiedz
ale nie można patrzeć na "piękno" auta tylko poprzez pryzmat słupków sprzedażowych


@Atreyu: i tu Cię zaskoczę. Można ale nie przez całokształt a przez pierwsze 6 miesięcy sprzedaży bo wtedy do grupy fanów marki i dealerów oraz innych instytucji dołącza grupa tych którzy kupują auto bo im się podoba.

To wcale nie najładniejsze auta najlepiej się sprzedają, a te dobre jako
  • Odpowiedz
świetne auto mające syndrom RX-8. Znaczy świetnie się prowadzi, super skręca, ale słabo przyśpiesza. Zarówno 0-100 jak i 100-200 jak na sportowe coupe to strasznie słabo.


@Atreyu: a ja jeżdżę przepisowo od pewnego czasu i mi to nie przeszkadza a wygodnie się czuję w takich niskich autach. Potem dopiero dobrze się czuję w busach pokroju LT35 i innych gdzie się siedzi jak na krześle.

Wiem że nowa supra to BMW
  • Odpowiedz