Wpis z mikrobloga

Ta cała aferka Azorkowa jest śmieszna. Dzwonią dzieciaki bo Knur dał psu klapsa i pewnie policja z żandarmeria miała Azorka zwieść do schroniska aby kolejne lata spędził w klatce. Zacznijcie swoje własne psy wyprowadzać na spacer, nie pozwalajcie im srać i szczać w miejscach gdzie przebywają małe dzieci. Dziwię się, że policja nie obciążyła kosztami osoby zgłaszającej.
#kononowicz
  • 26
@kubanfs: Wiem, że jest ale takie zgłoszenia jak w trakcie tego lajta to są zwykłe kpiny. Po pierwsze nie powinien mieć psa ale jeśli już ma to bez sensu są takie zgłoszenia. Nie widziałam u niego agresji w kierunku Azora. Uderzył? Wiele osób taki robi aby zdyscyplinować szczeniaka, to nie znaczy aby stawiać na nogi cały komisariat. Burzą się dzieciaki, którym trudno się oderwać od kompa aby z psem wyjść.
@Analne_Dildo: A widziałeś co się stało z Kononem gdy Major był w Krakowie? Moim zdaniem miał depresję. Tacy ludzie nie ogarniają rzeczywistości. Sam o siebie nie dbał. Z Nerem mogło być to samo ale oczywiście publika już go skazała. To prosty człowiek, ma serce ale często sobie nie radzi z życiem.
@mojenowekonto: Tak, zadzwonię i zapytam ile ta interwencja kosztowała i czy osoba zgłaszająca jest im znana. Policja pracuje za moje podatki i mam prawo to wiedzieć. Edit: wzywanie policji bo ktoś dał klapsa psu jest raczej żenujące a ja jestem świadkiem bo to ogladałam na lajcie.
@Witch22: @Witch22: ty masz naście lat że nie kumasz tego co piszesz :D ? czy jesteś trollem ? serio myślisz że zadzwonisz na komisariat powiesz to co napisałaś i oni Ci grzecznie powiedza ile kosztowała interwencja :D albo kto ją złożył :D #!$%@? wyśmieją cie tak jak ja teraz i pisze to bez spiny po prostu chyba się z choinki urwałas i nie wiem w jakim panstwie żyjesz :D
@mojenowekonto: OK, nawet jeśli mi nie odpowiedzą to mój telefon będzie w statystyce. Jutro się dowiem. Mnie po prostu szlag trafia, że policja z żandarmerią jedzie bo jakiś menel dał psu klapsa a może za rogiem gwałcą jakąś kobietę. Jest jakaś granica żartów.