Wpis z mikrobloga

Tu 27-letni chad z Warszawy. Panie, które lubią dobrze zjeść, a potem się solidnie zesrać, proszę o pozostawienie komentarza pod tym wpisem. Zamierzam zorganizować orgię podczas której będę wam drogie Panie wyjadał gówno z dupy i wylizywał wasze odbyty po sraniu niczym talerze po pysznym obiedzie.

ZAPRASZAM!

#przegryw #gownowpis #zdupydomordy #sranie #sralnia #odbyt #rimming #rozowepaski #logikarozowychpaskow #ladnapani #seks
  • 17
  • Odpowiedz
Wiem, że dalibyście sobie ręce uciąć, że nie piszę na poważnie, ale zauważcie ile tu trolli. Ja jestem chadem z pięknymi kościami policzkowymi i oczami łowcy. Siedzę tu dla beki, ale ogłoszenie jest na serio. Uwielbiam lizać odbyty fajnym dziewczynom.
  • Odpowiedz
@Xvenowski Aż dziwne że znasz mój nick. Pomijając, propozycja jest naprawdę ciekawa i sprawiła, że przez moje kiszki przeleciały motylki. Problem polega na moim wysublimowanym smaku, który nie zadowoli się najtańsza strawą u Turka. Moje uczestnictwo mogłoby spodowadać twoje bankructwo, a że szanuje cię jako człowieka nie chcę byś skończył pod mostem więc z przykrością odmówię uczestnictwa w tym wspaniałym wydarzeniu. XoXo
  • Odpowiedz