Wpis z mikrobloga

Jakie "czerwone flagi" powodują, ze dla bezpieczeństwa i świętego spokoju dajecie dziewczynę w lewo choćby nie wiem jak ładna nie byla?

U mnie:
- krótkie włosy
- okulary "roszczeniówki"
- tatuaży więcej niż "symbolicznie"
- podpięte konto na instagramie z więcej niż 25 zdjęciami
- symbol tęczy na zdjęciach lub w opisie

#tinder #podrywajzwykopem #badoo #logikaniebieskichpaskow
  • 15
@beznicker28: Uważałbm na laski z ilością obserwatorów na insta powyżej 800-1000 i analogicznie znajomych na fb też jakoś dużo, typu 500-600+. Dlaczego? Ponieważ zdobycie takiej ilości faktycznych znajomych w normalny i uczciwy sposób jest praktycznie niemożliwe. Oznacza to zatem, że laska przyjmuje tam każdego jak leci = chodzi jej o fejm. W sensie nie mówię byś od razu odrzucał taką osobę, ale po prostu przyjrzyj się jej uważnie.
@MatiKosa: gdybym ja dodawał wszystkich ludzi których poznałem po 18 roku życia na FB to przebilbym 2k+ także nie że się nie da, ale ja pracowałem w 3 dużych firmach budowlanych gdzie miałem rotację ekip co kilka tygodni.
@gosix147: Okej ilu ludzi masz w liceum? 25 osób w klasie i nawet dajmy drugie tyle poznanych przez znajomych znajomych, to masz 50. Własne grono to też niech będzie nawet i 100. Na studiach to więcej, niech będzie i 200, choć to grube przegięcie. Praca to też max 50. Masz 400-500 i to przy ultra luźnym podejściu. Zresztą nieistotne, ja mówię tylko o moich obserwacjach, sam robiłem "wielką czystkę" i pozbyłem
@MatiKosa: no nie powiedziałbym że ktoś z kim raz się przywitałem ale jak pracuje z ekipą prawie 2 miesiące dzień w dzień, i coś tam o nich wiem, to już raczej tak. Co nie zmienia faktu że ja nie dodaje wszystkich jak leci do znajomych b to byłby niezły spam. Obecnie mam ok 300 znajomych z czego jakieś 200 osób to znajomi że studiów z którymi się regularnie imprezowalo, uczyło itd.
@MatiKosa mam znajomych z gimbazy (ok 50 ), liceum (ok 100-150 bo chciałabym ci przypomnieć że liceum trwa trzy lata I masz osoby starsze i mlodsze) praca ok może mniej już ale po całej szkole itd masz ok 300 znajomych do tego jak nie jesteś aspoleczny to poznajesz znajomych znajomych i nagle okazuje się że Ci znajomi z liceum poznają 100 osób podczas studiów i ty też ich poznajesz. Powiem Ci tak,