Wpis z mikrobloga

Wiecie jak mogą wam #!$%@? paczkę z Paczkomatu ale wy możecie okraść dowolna osobę w Polsce? Wystarczy, że będziecie znać numer telefonu tej osoby i będziecie wiedzieć, że zamawia coś do Paczkomatu np dziś, wystarczy więc pracować w sklepie internetowym albo zbajerowac kogoś.

Znacie numer i wiecie, że ktoś zamawia telefon do Paczkomatu w pon, więc doręczenie nastąpi we wtorek, wystarczy że zamówienie byle co np.na allegro do tego samego Paczkomatu podając numer tego gościa, a na waszego maila przyjdzie kod odbioru do multiskrytki XDDD

skąd wiem? Czasami zamawiam przez allegro coś moim klientom jako dropshipping i dostaje te #!$%@? kody do ich skrytek i widzę że mógłbym sobie wziąć np iphona który leży razem z moim towarem . Pracując w sklepie internetowym możnaby #!$%@? z dwieście osób w jeden dzień w większym mieście rozstawiajac ludzi pod paczkomatami. Good job InPost

#inpost #paczkomat #paczkomaty #kurier #sklepyinternetowe
  • 11
@Jamniki2: choćby po zamownieniach? Po odbiorze paczki z appki bądź wstukania kodu przy kamerach? Przecież to jes tak głupi pomysł ze głowa mała ale jak chcesz mieć do czynienia z polskim wymiarem sprawiedliwości to zapraszam do realizacji.
  • 0
@kanciak12 pomysł jest genialny, pracuje w sklepie internetowym i ludzie już robią takie walki, nawet byłem na przesłuchaniach, złodzieje nie do zlapania i sprawy umorzone xD polski wymiar sprawiedliwości jest śmiechu warty
  • 0
@kanciak12 co? xD właśnie chyba sprawa komendy pokazuje poziom wymiaru sprawiedliwości, ciężko się z tobą dogadać, masz chyba zły dzień :) wałek jest do zrobienia, fake konta na słupa i #!$%@? telefoniki można aż miło zanim ktos połączy fakty, ale mi to nie jest potrzebne, za dużo zarabiam całe szczęście
@Jamniki2: naprawdę myślisz ze jak zrobisz konto na słupa z Allegro to jesteś już nie do namierzenia? Już pomijam skad brałbys wiedzę ze akurat ktoś zamawia coś drogiego- taka wiedza zawęży krąg podejrzanych do kilku osób w których będziesz ty. Przecież osoba oszukana będzie wiedziała ze jest zamówienie którego nie składała, policja ustala kto takie zamówienie złożył a Allegro bardzo chetnie udostępni te dane. Trafiają na twojego słupa który od razu
@kanciak12 a po co coś kupować? Nadajesz paczkę z 1 paczkomatu do 2 w okolicy na fake dane + nr tel ofiary i fake email. Jedyna wiedzą jaka potrzebujesz to nr telefonu + lokalizacja paczkomatu więc to nie takie proste ale zgadzam się, że jest to dość niebezpieczne rozwiązanie - multiskrytki. Ale myślę, że nikt nie zamawia paczkomatem paczek o dużej wartości... chyba... tzn tak myślę ...
@Jamniki2: przelew z konta menela xD więzienia są pełne takich geniuszy zbrodni jak ty. I ile pożyjesz za 20 MacBooków? Pół roku? Używając łomu po prostu zostawisz mniej śladów niż przy tym swoim „przekręcie”
Sprejem psikasz w kamery, 2 minuty i odjeżdżasz z paczka.