Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki potrzebuje porady!
Tesciowa narobiła długów w mieszkaniu Spółdzielczym lokatorskim (7 tys), i nie ma z czego spłacić, bo niska emerytura. Wszyscy mają wywalone, że ją eksmitują, dostała już upomnienie z sądu.
Jest sama i niezaradna, straci mieszkanie a ani żona, ani szwagier nic nie robią. Zaproponowałem że splace dług i żeby mnie zameldowała u siebie. Żona mowi, żebym sie nie mieszał. A mi jej szkoda, mieszkanie też przepadnie, a ją wywalą do socjalnego lokum
Splacić zadłużenie, bez gwarancji że cos z tego bede mial czy lepiej sie nie mieszać?? Co robic?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f4202b5e17b553ed4d3748b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę

[======..................................] 15% (36zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 3 lat działania AMW!
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: To po jaką cholerę chcesz się dalej wiązać z ludźmi, z którymi po rozwodzie raczej już kontaktu miał nie będziesz i nie będzie Ci on do niczego potrzebny? Jak już koniecznie chcesz dogryźć byłej żonie to lepiej już znajdź sobie szybko młodą dupę, a nie baw się w obrońcę byłej teściowej - żonę d--a nawet bardziej zaboli, a Ty przy okazji sobie poruchasz ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Bo trzeba na to zgody spółdzielni, która jest właścicielem tego mieszkania. A często wcale nie są skorzy do "współpracy", bo jest długa kolejka oczekujących.
A prawa do najmu takiego mieszkania też się nie dziedziczy
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: pozwol jej upasc zeby mogla sie pozbierac. Jak za nia splacisz upewnisz ja w przkonaniu ze znowu sie udalo. Cos mi mowi ze tak szla przez zycie ze wszysxy za nia wszystko latwili. Lepiej dla niej jak nie pomozesz czyli wlasnie pomozesz :)
  • Odpowiedz
  • 0
@taktoto pytanie czy to mieszkanie spółdzielcze własnościowe czy spółdzielcze lokatorskie. I czy spółdzielnia wyraża zgodę na założenie księgi wieczystej.
  • Odpowiedz