Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki - mam zamiar aplikować do #capgemini #krakow na stanowisko związane z księgowością, finansami i językiem niemieckim - nie mam wykształcenia kierunkowego w tej dziedzinie, wykształcenie wyższe ale z innej branży zupełnie, język niemiecki w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie - ile mogę krzyknąć aby nie przesadzić i nie zrobić z siebie błagalnika za żebraczą kwotę? Jakie w ogóle macie opinie o firmie? Myślę, że jestem w miarę kumata i ogarnięta w kwestii finansów i dokumentów, od kilku lat działałam jako tłumacz w niemieckich urzędach, wszystkiego nauczyłam się sama bo mnie to po prostu interesuje. Jakieś podpowiedzi? A może możecie podpowiedzieć inne #korpo w #krakow godne polecenia na początek?
#capgemini
  • 50
  • Odpowiedz
@UgryzSuchara: Tak jak piszą, dostaniesz 2,5k i na start nie spodziewaj się więcej. Nie masz wykształcenia ani doświadczenia bezpośrednio w tym zawodzie. Tym bardziej że o pracę w korpo wcale łatwo nie jest a dodatkowo było dość sporo zwolnień związanych z epidemią.

Witaj w prawdziwym życiu a nie wykopowej bańce IT i programista15k.
  • Odpowiedz
@Uzytkownik01: spróbuję, w "mordę" nie dadzą jak to mówią, najwyżej podziękują. Za 2,5k to sory ale nie, uważam, że jestem więcej warta jako uczciwy pracownik. @Reiter: najlepsza nauka języka to nauka od rodowitych ( ͡º ͜ʖ͡º) można uczyć się grube lata języka a w "starciu" z Niemcem, Francuzem, Anglikiem uświadomić sobie, że znam podręcznik a nie język.
  • Odpowiedz