Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki - mam zamiar aplikować do #capgemini #krakow na stanowisko związane z księgowością, finansami i językiem niemieckim - nie mam wykształcenia kierunkowego w tej dziedzinie, wykształcenie wyższe ale z innej branży zupełnie, język niemiecki w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie - ile mogę krzyknąć aby nie przesadzić i nie zrobić z siebie błagalnika za żebraczą kwotę? Jakie w ogóle macie opinie o firmie? Myślę, że jestem w miarę kumata i ogarnięta w kwestii finansów i dokumentów, od kilku lat działałam jako tłumacz w niemieckich urzędach, wszystkiego nauczyłam się sama bo mnie to po prostu interesuje. Jakieś podpowiedzi? A może możecie podpowiedzieć inne #korpo w #krakow godne polecenia na początek?
#capgemini
  • 50
  • Odpowiedz
@UgryzSuchara: jak napisali inni, Cap płaci słabo ogólnie - to jest tradycyjnie pierwsze krakowskie korpo do którego się idzie po studiach, żeby zrobić expa i szybko uciec ( ͡° ͜ʖ ͡°)

z niemieckim znajdziesz dobrze płatną robotę gdzieś indziej - popróbuj UBS, Shell, Innogy lub te wszystkie inne o których piszą inni ;) na tej księgowości bardzo Ci zależy?
  • Odpowiedz
@inspektor_erektor: niekoniecznie musi być księgowość, jestem otwarta na nowe kierunki pracy i szybko się uczę, księgowość wpadła mi do głowy ze względu na to, że nawet po niemiecku kilka lat temu bez podstawowej jeszcze wtedy znajomości języka sama ogarniałam wszelkie dokumenty, umowy, podatki etc i wiem, że w papierkach czuję się dobrze, ale może to być każda inna praca biurowa. Zresztą nie mam zamiaru wybrzydzać i byłabym zadowolona z każdej biurowej
  • Odpowiedz
@Marcines: Na chwilę obecną dalej stoję w miejscu bez niczego i powoli zaczynam tracić nadzieję, że można dostać w krk pracę na start 3k netto. To naprawdę tak dużo?! Chyba zacznę rozglądać się za JAKĄKOLWIEK pracą, pod warunkiem, że te 3k będzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz