Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Donmenello: Niby tak, ale za pół darmo go kupiłem. Jeździł kilka lat we flocie i tak o niego dbali. Łącznie 8k ze wszystkim wyjdzie, więc nie ma tragedii. Auto z tego rocznika to~10k +3/4k na pierwszy serwis (rozrząd, hamulce, oleje, opony, jakieś rzeczy które w międzyczasie wyjdą), więc i tak wychodzi taniej. Co prawda jest to biedaedition, ale lepsze to niż komunikacja. I tak 2 auto będę musiał ogarniać bo
  • Odpowiedz
@danio_96: No, ciekawie to nie wygląda, chociaż przez to koła nie odpadną :D Co do ocynku, nie ocynku, podobne rzeczy widziałem z pasem przednim w niejednym Audi, więc nie ma co dramatyzować. Gdyby to oczyścić to może nie byłoby tragedii, czasami to dramatycznie wygląda a okazuje się że to farba odpada i troszkę rdzy, tylko czy się opłaca to czyścić?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Donmenello: Mała trasa, 100km obyła się bez jakichkolwiek problemów, za 2tygodnie ponad 1000km będę robił, więc wszystko się okaże. Do tego momentu chce ogarnąć wszystko w aucie.
Podjadę gdzieś na kanał i zobaczę. Kolega mi mówił, że najlepiej to stare paliwo zlać i wyczyścić bak, aby zaciągnęło brudów, opiłków do wtrysków. Co o tym sądzisz? Paliwo ma ponad półtora roku, więc pewnie ma inne właściwości. Wtryski mogą być wrażliwe na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Donmenello: Ok, dzięki ;)
Zrobię ok 1000km to okaże się co i jak z tym autem.
Póki co ciągle pokazuje ten błąd PO380, coś ze świecami.
Podobno w Renault jedynie Clip coś pokazuje, a inne urządzenia nie są pewne. Wiesz coś o tym?
  • Odpowiedz