Wpis z mikrobloga

To głupio zabrzmi, ale mam zamiar wybrać się pierwszy raz na #sauna ale mijając bramki idę do szatni, ściągam wszystko opatulam się ręcznikiem (czy już wtedy mam chodzić na golasa?) idę pod prysznic myję się, wycieram i idę do sauny, na początek posiedzieć nie więcej jak z 5-10 minut? Wyjść (i tu dalej na golasa czy można się zasłonić ręcznikiem?) pójść pod letni prysznic i odpocząć chwilę - widziałem, że są jakieś leżaki lub jacuzzi. Na logikę, zarówno na leżaku jak i w wodzie mam być goły? XD nie chciałbym za dużo paradować i nie chciałbym, żeby ktoś pomyślał, że lubię się obnażać, a pewnie też trochę na początku będzie krępacji z mojej strony. I jeszcze jedno, bo nie wiem czy to ma znaczenie zwykły ręcznik może być, albo ten taki szybkoschnący czy to jakieś specjalne mam mieć?
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sked: chodzisz wszędzie w ręczniku. Często jest zakaz biegania nago w częściach wspólnych, korytarze itp. ściągasz ręcznik przed prysznicami i przed wejściem do jacuzzi. Możesz mieć dwa ręczniki, jeden na sobie i drugi do siadania/podkładania pod stopy. Wtedy nie musisz się w saunie odsłaniać w ogóle.
@sked: @borruta: najważniejsze to w saunie siedzisz na ręczniku, stopy też na ręczniku. Możesz na jednym siedzieć, a drugim być owinięty, możesz mieć tylko ten którym się owijasz i oddzielny pod stopy, jak wolisz.
W strefie wypoczynku to tak jak lubisz, możesz nago, możesz w ręczniku abyś do jacuzzi nie wchodził w ręczniku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak coś to pytajcie
@bloodhunter: No fajnie macie tam z kolegami, może faktycznie kiedyś dołączę do was @JuneJohn: wezmę jeden, owinę się na korytarzu, a pózniej podłoże pod tyłek, żeby na nim siedzieć no i niech patrzą skoro się wstydzić nie ma czego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JuneJohn: Za późno, pomyślałem o tym już jak byłem na miejscu XD ale posiedziałem osuszyłam się i dało radę wyjść, najważniejsze, że no fajne to całe saunownie
@LevoTree: No nic więcej jak na taki basen - zostawiasz wszystko w szatni i z samym ręcznikiem idziesz na teren saun, tam już trochę tłum poprowadzi - prysznic i można wybierać saunę, do sauny wchodzisz boso, a ręcznik kładziesz na deskach i siedzisz - u mnie było to 8 minut 12 odpoczynku 12 minut i 12 odpoczynku. W czasie odpoczynku skoczyłem pod letni prysznic ze 2 razy, bo tak się pociłem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sked: dzięki za relacje, rozumiem że w saunie tylko siedziałaś na ręczniku, bez żadnego przykrycia, bo ten drugi ręcznik do wytarcia zostawileś przed sauną. ? Ja już od Stycznia jestem napalony na saune , trzeba szybko iść bo znowu zamkną na jesieni. Co do nagości, byłem już całkiem nago , np. Na prysznicu i szatniach Runmaggedonu (ciekawe doświadczenie), także mam już pewien chrzest, rozumiem ludzi było optymalnie, jakieś kobiety i mężczyźni,
@LevoTree: Tak, ponoć im wyżej tym cieplej, ja z racji początku siedziałem na najniższym stopniu i na ręczniku. Myślałem, że będą tłumy, bo sobotnie popołudnie, a było całkiem przyjemnie, cała sauna tylko dla mnie, w jacuzzi kilka osób się pluskało ( ͡° ͜ʖ ͡°) dokładnie, szatnie oddzielne strefa saun to już kobiety, mężczyźni, starsi, młodsi, atleci i no niekoniecznie. Ważne, żeby nie patrzeć się chamsko na ludzi,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sked: hah, ok. Ja będę musiał gdzieś dalej pojechać, Warszawa lub gdzieś na wyjeździe wypoczynkowym, bo u mnie w powiatowym, tak średnio z dobrymi saunami. Właśnie, na Runmageddonie, to było super, że bylo 40 Chłopa lub wiecej, i każdy miał wywalone, zajmował się sobą, mył, wycierał, czułem się bardziej intymniej niż na rodzinnym obiedzie. Co do biegów , polecam . Wciąga jak narkotyk, już zjedzilem polske wzdłóż i wszerz , coś