Wpis z mikrobloga

Od ponad tygodnia pracuję przy kompie na stojąco i nawet nie ma co z tym dealować. Pierwsze wrażenia są rewelacyjne.

Myślałem, że praca na leżąco rządzi, ale jednak można lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Spędzam przy kompie do 12 godzin dziennie, z przerwami, o różnych porach. Zwykle pracowałem 50% leżąc, 50% siedząc, ale pogoda ostro daje w dupę, dosłownie. No i jednak rozmowy online na leżąco trochę słabo wyglądają xD

Odkąd wypróbowałem stojący tryb pracy jest... no #!$%@? eureka! Miałem trochę bękę z tych wszystkich ludzi, rozpływającymi się nad zaletami, ale serio tak jest xD

Co najlepsze, aby przetestować taki tryb pracy nie trzeba od razu kupować biurka za kilka kafli, ani nadmiernie kombinować. Położyłem na biurko dwa tęgie kartony (niestety, nie po żelkach xd), doregulowałem wysokość trzecim mniejszym i jest w pytę. Kiedy chcę, zdejmuję kartony i zasiadam, jak kiedyś ( ͡ ͜ʖ ͡) Obecny tryb pracy: 80% stoję, 10% leżę, 10% siedzę.

Minusy? Jeżdżę na rowerze, trochę biegam, na siłce nie pomijam legdaya, więc w jeden dzień miałem kryzys xD Czułem się, jak po #!$%@? wycieczce na Giewont w japonkach xD W ten dzień po prostu postałem krócej.

#pracbaza #zdrowie #ergonomia #truestory
ecco - Od ponad tygodnia pracuję przy kompie na stojąco i nawet nie ma co z tym dealo...

źródło: comment_15980906684ThFVhjilWGvXISQKFlA72.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@Bless: zarąbiste. Daję sobie jeszcze miesiąc testów i jeżeli nogi mi nie wejdą do dupy, to kupuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ecco: z kinnarpsa, stabilne niczym głaz narzutowy

Tylko że oni chyba silnik jak i stelaż kupują od firmy Linak, która nie tylko im to odsprzedaje

W sensie, w różnych cenach znajdziesz ten sam de facto sprzęt od różnych firm
  • Odpowiedz