Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 114
Frywolny prawdę Ci powie.
Podryw na klapki i wszystkie Julki Twoje! Czy ktokolwiek jest serio, aż tak pieprznięty, żeby powiedzieć obcej kobiecie coś takiego???


#przegryw #frywolny #pua #podrywajzwykopem ##!$%@? #incel #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #blackpill #blackpillraw
B.....W - Frywolny prawdę Ci powie. 
Podryw na klapki i wszystkie Julki Twoje! Czy kt...

źródło: comment_1598089532Q7in2babHunEm0ZITDyKfD.jpg

Pobierz
  • 45
@Blackpill_RAW: Co ja właśnie przeczytałem ?
Mamy 2020, a te teksty wyglądają jak żywcem wyjęte z "Gry" Straussa. Styl który ten debil promuje to indirect, w sumie się nie dziwię. Najprościej opisać to jako "podrywam cię, ale cię nie podrywam". Chyba dzięki temu utrzymują te rzesze wyznawców. Odrzucenie pośrednie nie boli tak bardzo jak bezpośrednia zlewka w stylu "spadaj brzydalu". W końcu kiedy 100 laska z rzędu spławia takiego adepta, to
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Blackpill_RAW: jezu jak żenadłem z tej wypowiedzi ze screena.

Jakie to ma znaczenie co sie mowi? Normalnie zagadujesz np typiare w lodziarni o ktorej konczy i czy da numer. Ale tylko sam na sam bo sie zawstydzi i bedzie jej glupio. Nie wiem co moze nie wyjsc. Spodobasz sie i bedzie wolna to musi wyjść, raz mi tak nie wyszlo bo typiara 17 lat a ja sporo wiecej i uczciwie powiedzialem
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Blackpill_RAW: w ogole dzisiaj zagadywanie jest takie #!$%@? urposzczone ze zaluje ze jestem starym 35 latkiem. Pytasz typiary ej fajnie jestes ubrana/masz fajna fryzure, masz moze instagram? Daje i lecisz przy niej i oooo fajne zdjecie co to stadnina koni (wiadomo ze gowno to Cie obchodzi) a z czasem moze na serio zainteresowac.

Banał. Za moich czasów to była żenada. Ej czekasz tu na autobus? NIE #!$%@? STOJE NA PRZYSTANKU BO
Generalnie to koleżka ma rację z tą ilością pytań. Jeśli rozmowa z laską wygląda tak jakbyś ją przesłuchiwał i nic nie dodajesz od siebie do rozmowy to raczej nic z tego nie będzie (no chyba, że jesteś 8+/10).