Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Alamin24: bo Janusze w zarządzie chcą mieć ciastko i żreć ciastko kosztem pracownika i klienta więc zamiast jestej osoby na kasy samoobsługowe jest jednak normalna kasjerka która w dodatku musi je wszystkie ogarniać. Gdyby był dedykowany pracownik to zakupy w biedrze byłyby szybsze, lepsze, przyjemniejsze.
  • Odpowiedz
@Alamin24: najlepsze są w auchanie - zrezygnowali nawet z ważenia towaru, więc kasujesz i od razu do wora a nie czekasz aż waga ogarnie że coś wrzuciłeś
  • Odpowiedz
@Alamin24: Zajebiste kasy są w rossmannie. Uwielbiam je, bo akurat na moim zadupiu często stoją puste, a do normalnej kasy kolejka na pół sklepu ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiec sobie idę, pik pik pik, wychodzę, a ludzie patrzą na mnie wzrokiem typu: „Jakim prawem #!$%@?!” XD


Gdzie Ty mieszkasz na Podlasiu?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Alamin24: najlepsze kasy są za to w Auchan. Pani stoi obok, można od razu pakować jak biały człowiek i nie mają cię z góry za złodzieja, żeby ci sprawdzać wagę. Jak mogę to na większe zakupy tylko do Auchan
  • Odpowiedz
  • 1
@Alamin24 akurat robiłem dziś zakupy w Biedrze i kasy samoobsługowe miały wyłączone komunikaty głosowe. Może zaczną wszędzie tak zmieniać.
  • Odpowiedz
@Alamin24: a mnie #!$%@? to że jak wchodziły te kasy to wyglądało to tak że: kasujesz -> płacisz. Koniec. a teraz #!$%@? trzeba dziesięć razy klikać żeby przejść do zapłaty bo non stop o jakieś gówna pyta, a i jeszcze debile w lidlu nie pomyśleli że ludzie mogą kupować całe zgrzewki wody i nie da się zeskanować na raz odpowiedniej ilości
  • Odpowiedz
@Alamin24: Mnie to jedynie denerwują jak kupuję lekkie rzeczy (np. przyprawy) - to już wolę odstać swoje do zwykłej kasy, niż walczyć z wagą, która ma problem z tak lekkimi przedmiotami.
Ostatnio dostałem pochwałę od pani z obsługi, że nie wołałem jej do skanowania produktu, na którym był zagięty kod kreskowy. Po prostu wbiłem z palca i tyle.

@pieczk: kilku zgrzewek na jeden raz to nie, ale zgrzewkę i owszem.
  • Odpowiedz
@Alamin24: Z tymi kasami jest tak źle, że ja na tym korzystam. U mnie na osiedlu nawet jak kolejka jest na pół sklepu, to prawie nikt z samoobsługowych nie korzysta - poza mną ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie raz było tak, że są kolejki na minimum 15 minut czekania przy 2 kasach na 5 otwartych, a ja bezproblemowo się kasowałem samemu. Oczywiście są problemy - biorę "MARCHEW
  • Odpowiedz