Wpis z mikrobloga

Mireczki, jest wśród was ktoś, kto nie uważa Pulp fiction za najlepszy film Tarantino? Sam go uwielbiam, oglądałem pewnie z dwadzieścia razy i pewnie jeszcze nieraz zobaczę, ale kurde Tarantino stworzył lepsze filmy. A jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś powiedział, że Pulp Fiction nie jest najlepsze xD
#film #pytanie
  • 16
@soronprfbs: ja uważam, że Tarantino jest jednym z bardziej przecenianych reżyserów. Spoko filmy, przyjemnie się ogląda trochę zabawne, trochę nietypowe, bo jednak nie są to klasyczne komedie, naprawdę dobrze zrobione. Ale nie są to jakieś arcydzieła wyrywające z butów.
@r4do5 Poniekąd masz pewnie rację, aczkolwiek ja bym się upierał przy jego "geniuszu". Nie wiem jaki inny reżyser może się poszczycić tym, że w swojej karierze nie stworzył żadnego słabego filmu, niektórzy mogą kręcić nawet po dwa mierne filmy rocznie i co po takich reżyserach? Styl Tarantino chyba po prostu taki jest, że ma się przyjemnie oglądać, a niekoniecznie trzeba mieć poczucie obcowania z jakimś wielkim kinowym arcydziełem. Pozatym dla mnie Tarantino