Wpis z mikrobloga

Jeszcze kilka/kilkanaście lat temu informatyka na PK była uważana za jedną z lepszych w Polsce i Krakowie (obok #agh i #uj). Zauważyłem, że gdzieś od 2-3 lat jest na nią dosyć duża nagonka i ludzie bardziej polecają infę na jakimś pomniejszym wydziale AGHu niż studia na #pk. Może znajdzie się jakiś student stamtąd, który opisze swoje przemyślenia o informatyce na tej uczelni (wydział obojętny)? :)

(Nie, nie jestem studentem PK)

#studia #studbaza #informatyka #rekrutacja #krakow
  • 24
zwykla infa na UJ jest lepsza od tych stosowanych na wydzialach fizyki lub metali AGH. Twierdzisz inaczej?


@tagtak: Z tego co mi mówili znajomi studiujący infe na AGH i na UJ to ta na samogłoskowych wydziałach AGH bije wszystkie inne w Krakowie na głowę. Dużą wadą studiów na UJ jest brak tytułu inżyniera.
@Cierniostwor: no tak, ta na samogłoskowych jest lepsza od zwykłej na UJ, ale z kolei te na innych wydziałach AGH są słabsze od UJ.
Poza tym teraz TCS na UJ bije AGH na głowę ;) chyba sporo się pozmieniało od tamtego czasu,
@tagtak: Pewnie cię to nie będzie interesować już po czasie, ale może komuś się przyda ta informacja, jako że miałem styczność i z agh i z pk. PK jest uczelnią średnią, ale mają tam dobrą architekturę, budownictwo i infe na jednym wydziale. xD Na PK były kiedyś 3 infy, jakaś śmieszna stosowana z żenującym poziomem, później była infa na wydziale elektronicznym, a najlepszą na uczelni była infa na wydziale matematycznym -