Wpis z mikrobloga

@CzajnikZniszczenia: Kurcze ogólnie się zgadzam, ale kwestia płci jednak nie powinna być kwestią wyboru bo tak, bo jednak niesie to za sobą pewne reperkusje. Weźmy za przykład Margot, chce być kobietą i by tak mówić ok, przy czym wygląda i w zasadzie fizycznie jest typem, co jak zechce ktoś taki np. iść do sportu i zacznie rozwalać inne kobitki bo po prostu anatomia i fizjonomia. Co z wiekiem emerytalnym dobijam
  • Odpowiedz
@CzajnikZniszczenia: a ja chciałem powiedzieć że mnie to jest wszystko jedno... i każda osoba heteroseksualna powinna tak powiedzieć bo kurna... Nie dotyczy to nas! Nie dajcie sobie wmówić mediom że jest inaczej. Ta sprawa NIE DOTYCZY osób hetero i nie powinniśmy w ogóle na ten temat mieć zdania bo k---a po co?
  • Odpowiedz
@CzajnikZniszczenia: jakby w Polsce tylko jedna grupa była poniżana xD jakby nie latali po sqautach to by nikt ich nie mógł znaleźć. Zresztą wystarczyło ogarnąć sobie taką ciężarówkę i zbrechtac to. Nie lubię gonciarza, ale zrobił fajną robotę. Rozprawy zresztą żadnej jeszcze nie było. Zapewne skończy się na zawiasach i nic więcej. Zresztą tłumaczenie,że ktoś kto zajmuje się takimi "akcjami" to rozgniewany człowiek też jest bekowe. Stop bzdurom już wcześniej
  • Odpowiedz
i każda osoba heteroseksualna powinna tak powiedzieć bo kurna... Nie dotyczy to nas! Nie dajcie sobie wmówić mediom że jest inaczej.


@buhubuhu: Tak samo jak kryzys na Białorusi nas nie dotyczy. Tak samo karanie śmiercią za byle pierdołę w krajach islamskich nas nie dotyczy.
Ale człowiek wykształcił przez lata coś takiego jak empatia i może mieć opinię na temat tych zjawisk, a także wspierać pokrzywdzonych. Już nawet czyste wyrachowanie może
  • Odpowiedz
co jak zechce ktoś taki np. iść do sportu i zacznie rozwalać inne kobitki bo po prostu anatomia i fizjonomia.


@MatPL1122:
Kwestia sportu jest kwestią faktycznie problematyczną. Ciężko tutaj znaleźć rozwiązanie, które pozwoli osobom transseksualnym (osobom, które się takie urodziły, zmieniły płeć na taką na jaką się czują) uprawiać sport bez problemu, a jednocześnie wykluczy oszukiwanie poprzez zmianę płci tylko po to , żeby uzyskiwać lepsze wyniki.
Nie widzę tutaj niestety fajnego kompromisu i myślę że to jeden z najpoważniejszych problemów w dyskusji o osobach
  • Odpowiedz