Wpis z mikrobloga

@Boorne: na #!$%@? Ci iOS / macOS? Jakie security? Windows lepszy bo GRY a nie bezpieczeństwo. Po co komu Chrome z dojrzałym modelem bezpieczeństwa jak zalecają eksperci? Firefox lepszy BO NIE SZPIEGUJE!!! Po cholerę Ci samochód? Autobus masz! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wazylator:
@NickciN: Zastanawiam sie tylko nad tym miejscem, niby 64gb to malutko, ale w zasadzie wszystko co bym tam trzymał to projekty graficzne, więc małe pliki. Myślisz, że wystarczy na takie pół profesjonalne zastosowania?
@wazylator: według mnie na pewno nie wystarczy. Nie da się mieć urządzenia wielofunkcyjnego tylko do jednej rzeczy jeśli to jest nasz sprzęt domowy. To jest nie możliwe, chyba że ktoś ma przenośny dysk. Jak coś zgra na tablet to odrazu przerzuca na dysk i usuwa robiąc miejsce. Gdybym miał kupić to musiałbym mieć dodatkowy dysk. Albo szybki internet i wrzucać na chmurę, później usuwać. Dla porównania mogę powiedzieć, że mój telefon
@NickciN: Nie ma być wielofunkcyjny, praktycznie tylko Procreate tam będzie używany. Do tych ogólnych zastosowań mam 13' laptopa. W telefonie też mam 64, i nie wiem czy kiedykolwiek zapełniłem połowe. XD