Wpis z mikrobloga

Opowiem wam jak #tinder niszczy rynek matrymonialny i utrudnia poznanie kogoś przez Internet. I dlaczego te #p0lki nie odpisują lub odpisują jednym zdaniem.

To wcale nie wina #p0lka i przejęcia aplikacji przez dynamiczny #chad. Tnder jako aplikacja nakłania do takich chorych zachowań.
Gdy się włącza to razu zachęca do oglądania profilii. Masz pary, a tinder nadal kusi, żeby szukać lepszej partii.
Wyswietla najpopularniejsze profile najpierw - najładniejsi. Jaki to ma sens? Żeby się naogladać i potem odrzucać brzydszych?

Dodatkowo wasze fake profile udawanych chad nabijają polk0m ego, w koncu lajkują je chady.
Sami często chwalicie się jak wam jakaś Julka da like, a to pewnie jakiś wykopek.

#rozowepaski dostają bardzo dużo wiadomości. Różowa skupia się zwykle na kilku, bo kto ma czas.

Dlaczego nie odpisują, skoro match? Przeglądały, pomyślały, że nawet fajny, dały match, ale zjawił się lepszy.Gdy macie do wyboru Julkę 9/10, a Kasię 5/10 to wybór prosty.

Co to daje? - Różowe nie odpisują, odpisują jednym słowem. Wy płaczecie na wykopie.
Kto jest winny? - aplikacja

Aplikacja hołdująca wygląd i ładne zdjęcia. Niebieskiepaski mają straszne zdjecia na tinderze. Zdjęcia zmieniają wiele w kategorii podrywu i jak nas ludzie odbierają.

Nie można tego zatrzymać, bo aktualnie to najpopularniejsza opcja na poznanie ludzi.
Współczuję jeśli wasz wygląd pozostawia wiele do życzenia, bo tinder jest dla ładnych ludzi. Poniżej 5/10 konta lepiej nie zakładać.

Piszę ten wpis, bo aż żal czytać kolejne pytania: czemu nie odpisuje, czemu nie mam match, czemu odpisuje jednym słowem.

#tinder #przegryw #p0lka #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 38
  • Odpowiedz
  • 1
@cecyl
Używają ją zgodnie z zamysłem twórców.
Jaka wolna wola? To apka pozycjonuje ładnych ludzi, a przegrywa spycha do kąta. ( ͡º ͜ʖ͡º)

To jak oglądanie samego TVP bez dostępu do większej ilości informacji, nie wiesz, że to propaganda.
  • Odpowiedz
@StrangeTrails: gówno prawda, ja jako niebieski moge podac przyklad dlaczego ja nie odpisuję później pomimo, ze pisałem przez dluzszy czas. Po prostu nie czulem w tym pisaniu żadnej motywacji by poznać te osobę, pisalo sie ok ale bez szalu, niczym mnie nie zainteresowala bym zaproponował jej spotkanie czy chociaz znowu sie odezwal

Ludzie za bardzo przeceniają wygląd
  • Odpowiedz
Wyswietla najpopularniejsze profile najpierw - najładniejsi. Jaki to ma sens? Żeby się naogladać i potem odrzucać brzydszych?


@StrangeTrails: Jak się najpierw naoglądasz pięknych ludzi, a potem spojrzysz na tych, którzy jak modele nie wyglądają, ale nadal są ładni, to wytwarza się "złudzenie optyczne", które sprawia że ci drudzy jawią się jako brzydale.

Ostatnio se założyłam z ciekawości fake konto i jak zobaczyłam, że co drugi to turbodynamiczny, wysportowany biznesmen podróżnik giga
  • Odpowiedz
@StrangeTrails: Pamiętajcie, że skala ruchensteina różowych i niebieskich się różni. To znaczy, że jeśli różowa pisze, że niebiescy 5/10 nawet nie powinni zakładać tam konta to znaczy, że według męskiej skali faceci poniżej 8/10 nie mają czego tam szukać.
  • Odpowiedz
@StrangeTrails: Bardzo mądrze napisane, cała prawda. Na dobrą sprawę posty z tego typu spostrzeżeniami pojawiają się co jakiś czas ale dostają bardzo mało plusów bo żeby je przeczytać trzeba myśleć.

A ludzie juz nie myślą. Ludzie myślą oczami i emocjami. Ludzie nie potrafią już czytać i używać przy tym mózgu. Widzą długi tekst to włącza się reakcja obronna typu TL;DR. Za to jak widzą obrazek z ładną dziewczyną - jest reakcja.
  • Odpowiedz
Przeglądały, pomyślały, że nawet fajny, dały match, ale zjawił się lepszy.


@StrangeTrails: i co dalej z tym lepszym? Tworzą związek i szczęśliwą rodzinę, czy ten lepszy ją po kilku tygodniach wykorzysta i p0lka znów wraca na tinder?
  • Odpowiedz
  • 0
@tom44 Być może złe zdjecia, wspominałam o tym.

@tomek001 z którymś wyjdzie w końcu, nie wszystkie chady wykorzystują, albo się zniechęci do mężczyzn

@beznicker28 pomyśle o tym :)

@TonyP @Oknonapodworze dokładnie, ale właśnie o to chodziło mi z wybieraniem najlepszych między innymi. :) Raczej różowa wybiera najatrakcyjniejszych i najlepszych do gadki, a resztę olewa.
  • Odpowiedz
Nie miałem, nie mam i nie będę miał tindera. Jeszcze baby rozumiem, że z tego korzystają, ale faceci? Jak nie jesteś chadem to tracisz swój cenny czas na to gówno.

Poznawaniem lasek tylko i wyłącznie IRL ma znaczenia, nic więcej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@StrangeTrails: to jest obustronny problem, bo tych tz chadow nie wystarczy dla kobiet i tamte zamiast szukać inaczej, czekają aż znajdzie się ktoś przystojny lub wartościowy. Po czasie nie wytrzymują i biorą byle lepszego (niebiescy to samo robią niektórzy) co psuje relacje.

Przykra apka handlu ludzkim wyglądem. Niemniej jednak będąc starszym ciężko kogoś poznać, zwłaszcza że praca jest w męskim środowisku.
  • Odpowiedz
@StrangeTrails: Sama prawda bracie, aczkolwiek jest to i tak głębszy temat i myślę, że większości wykopków chodzi o coś innego. Mnie najbardziej zaskakuje fakt jak w ciągu 5 lat zmieniło się w Julkach postrzeganie facetów, kim musi być, co robić, jak wyglądać, by w ogóle mieć do nich dostęp. Jeszcze 5 lat temu, nawet 3 lata temu miałem cudowne 9, za które można było się zabijać, dziś, mimo, że nie skapcaniałem,
  • Odpowiedz
@muchmuchmuch: No sorka sam mówisz, że to było kila lat, nie każda dziewuch 20 lvl + chce spotykać się z gośćmi pod 40. To nie wina massmediów. Wy po prostu celujecie w jakiś dziwny sort dziewuch. Nie wystarcza wam ładna, tak naprawdę musi być pustakiem ciągle siedzącym w insta. Zebyście później mogli płakać.
  • Odpowiedz